تاریخ خبر: کد خبر: 709

پاسخ رهبر انقلاب به علی مطهری درباره سران فتنه

ایشان فرمودند: «من قبلا درباره بصیرت صحبت کرده‌ام و این که نباید راه شهدا و راه انقلاب را گم کنیم. جرم اینها بزرگ است و اگر امام(ره) بودند شدیدتر برخورد می‌کردند. اگر اینها محاکمه شوند حکمشان خیلی سنگین خواهد بود و قطعا شما راضی نخواهید بود. ما اکنون به اینها ملاطفت کرده‌ایم.»

پاسخ رهبر انقلاب به علی مطهری درباره سران فتنه

به گزارش قاصدنیوز، پس از اینکه کریمی قدوسی نماینده مشهد در مجلس هفته گذشته خبر از جلسه برخی ازنمایندگان مجلس با رهبر انقلاب داده بود، علی مطهری امروز  در این باره به خبرآنلاین گفت:

 

سه هفته پیش از طرف فراکسیون شاهد مجلس یعنی فراکسیونی که شامل نمایندگان فرزند شهید می‌شود اعلام شد که وقت ملاقاتی با رهبرمعظم انقلاب گرفته شده، من هم همراه فراکسیون رفتم. در آنجا چند گروه دیگر هم حضور داشتند، ‌مثل سازندگان فیلم شیار 143 و برگزارکنندگان کنگره شهدای بازار و دست اندرکاران فناوری سلولهای بنیادین. چند نفر صحبت کردند و مقام رهبری در ارتباط با صحبت آنها مطالبی گفتند. من هم درخواست وقت کردم و دو مطلب را گفتم، یک مطلب فرهنگی و دیگر درباره مسئله حصر خانگی. 

 

مطهری در ادامه به خبرآنلاین می گوید: گفتم از نظر من و بسیاری از افراد، ادامه حصر خانگی آقایان موسوی و کروبی به نفع کشور و انقلاب نیست و ضرورتی ندارد. اگر یکی از این دو در این حال از دنیا برود، مسئله به صورت یک غده چرکین برای جمهوری اسلامی باقی می‌ماند. از جناب عالی درخواست می‌کنم که به قوه قضائیه دستور بدهید که این موضوع را تمام کنند. اگر لازم است محاکمه شوند، ‌همراه سایر اطراف ماجرا محاکمه شوند و به قضیه خاتمه داده شود.ایشان فرمودند: «من قبلا درباره بصیرت صحبت کرده‌ام و این که نباید راه شهدا و راه انقلاب را گم کنیم. جرم اینها بزرگ است و اگر امام(ره) بودند شدیدتر برخورد می‌کردند. اگر اینها محاکمه شوند حکمشان خیلی سنگین خواهد بود و قطعا شما راضی نخواهید بود. ما اکنون به اینها ملاطفت کرده‌ایم.»البته آن جلسه برای گفت و گوی بیشتر مناسب نبود.ق

 

کلمات کلیدی

  • 0 7

    علی مطهری گرفتار در جمودی است که همه چی را با همه چی پیوند می دهد

  • كريم 0 0

    دراينكه هيچكس نبايد بخاطر انتقاد حصريا محاكمه شود حرفي نيست وهميشه همه دولتهاو جناههاي سياسي براين اصل دموكراسي تاكيد داشته اند.البته باگذر از اينكه بعضيها قوه انتقادپذيريشان ضعيف بوده.اما دوستان بخاطرمان هست درسال88كه انقلاب وكشور عزيزمان ايران يكي ازدشوارترين مسيرهاي خودرا ميپيمود( بحث هسته اي.تحريمهاو اختلافات جناحي و...)اقايان موسوي وكروبي كه ازپايه هاي انقلاب بودند بخاطر سوتفاهم ياشك در شمارش ارا (خوشبينانه ترين نظر)چه اشوبي به پا كردند.ايا انتخاب شدن يا نشدن ارزش اين راداشت كه مهار كشور را ملبعه اي كنند وبدست دشمنان تاريخي اين مرز وبوم بدهند؟ ان هم به چه سهولتي كه خودشان هم باور نميكرند . ايا فراموش كرده اند كه عهد كرده بوديم براي رسيدن به ارمانهايمان درهرشرايطي حتي اگر به مذاقمان خوش نيامد پيرو و پشتيبان رهبرمان باشيم؟ ايا با اين اوضاع جهان ومنطقه كه ادمها همديگر را ميكشد وميخورند ميشود راههاي پرپيچ وسخت را بدون داشتن راه بلدي اگاه و هشيار به اساني پشت سر گذاشت؟ به نظر اين حقير اگر واقع بينانه به قضايا بنگريم جواب سوالاتمان را خودمان مي يابيم .

ارسال نظر

تریبون