تاریخ خبر: کد خبر: 6580

در گفتگو با یک پایگاه خبری محلی مطرح شد/

ژوله: به من و حیایی برچسب نزنید/ در خانواده‌ای مذهبی بزرگ شده‌ام

من سالهاست در جمهوری اسلامی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی کار کرده ام از طرف رسانه ملی مورد تقدیر قرار گرفته ام .از طرف وزارت ارشاد دولت های مختلف هم دولت اصلاحات و هم دولت اقای احمدی نژاد مورد تقدیر قرار گرفته ام هر کمدینی که در مجموعه ای می آید تایید آن مجموعه است .

ژوله: به من و حیایی برچسب نزنید/ در خانواده‌ای مذهبی بزرگ شده‌ام

به گزارش «قاصدنیوز»، خندوانه  این روزها با ایده ای جدید ساعاتی از شب را میهمان خانواده های ایرانی شده است. رقابتی با موضوع  خنداننده برتر که توجه بسیاری از مخاطبین این برنامه را به خود جلب کرده است.

 

چندی پیش رقابتی بین امیر مهدی ژوله و امین حیایی از رقابتهای خنداننده برتر انجام شد. رقابتی که با حواشی بسیاری همراه بود. امیرمهدی ژوله با نگاهی به فسادهای حاکم بر فضای هنر، ورزش و … جلوه ای طنز را ایجاد کرد و امین حیایی با نوعی رفتارشناسی سبکی از طنز را نمایان کرد.

 

اما هنوز مدت زمان زیادی از این برنامه نگذشته بود که حجم عظیمی از اظهار نظرها در فضای مجازی منتشر شد که برخی از آنها کماکان ادامه دارد.طنزپردازی ژوله که به نوعی حضور با سرمایه بدون هنر و تجربه کافی را به بوته نقد کشیده بود با انتقاداتی مواجه شد. یکی از خواننده های زیرزمینی رپ در صفحه شخصی خود ضمن بی اطلاعی از برنامه ی خندوانه و شناختن ژوله به  واکنش طرفدارانش راجع به این موضوع اشاره کرد.

 

در مقابل یکی از کاریکاتوریست های رسانه های جریان موسوم به اصلاحات با درخواستی غیر اخلاقی از مردم خواسته بود به دلیل حضور امین حیایی در فیلم قلاده های طلا (مربوط به فتنه ۸۸) به وی رأی ندهند و همین موضوع موجی از اطلاع رسانی های مخالفین و موافقین را در شب گذشته تا کنون در پی داشته است.

 

 نهایتا در این رقابت امین حیایی ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۶۴۳ رأی آورد و ژوله ، صاحب ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۸۴۶ رأی شد.

 

در رابطه با این بی اخلاقی های صورت گرفته امیر مهدی ژوله در مصاحبه با «بصرنیوز» گفت: من و امین حیایی برای اجرای کمدی به برنامه خندوانه رفتیم ما در آنجا فقط نماینده کمدی بودیم  امین حیایی با ۲۵ سال سابقه اگر حاضر شده با فروتنی و مناعت طبع بیاید و کنار جوانی مثل من قرار بگیرد فقط به قصد شاد کردن مردم بوده است.

 

ژوله گفت:  ما در ستایش کمدی در آنجا جمع شده بودیم . هیچکداممان نماینده هیچ فکری هیچ جریانی هیچ مرامی هیچ جناحی نیستیم و فقط نماینده کمدی هستیم . جدای از اینکه چقدر باهم دوست و رفیق هستیم . ولی جریانی برای دو قطبی کردن فضا پیش امد . انگار  در هر جا باید خوب و بدی درست کنیم. وقتی به سمت این مسائل حاشیه ای میروند کام خود ما و کام مردم تلخ می‌گردد و یک اتفاق بزرگ که در ستایش کمدی اتفاق افتاده است را به حاشیه می برد. خود برنامه و صدا و سیما  را تحت تاثیر قرار میدهد و برای همه مشکل ایجاد میکند .

 

وی درپاسخ به این سوال خبرنگار «بصرنیوز» که برخی از خارج نشینان با بی اخلاقی سیاسی قصد داشتند او را مقابل انقلاب و جمهوری اسلامی تعریف کنند گفت : من چهارده سال است نویسنده تلویزیونی هستم. کارهای اخلاقی و انسانی نوشته ام  خانواده من مذهبی هستند و افتخار میکنم کارهای خود را با بسم الله الرحمن الرحیم آغاز و با یا علی به پایان می رسانم.  این همان بی انصافی های دوستان است. من سالهاست در جمهوری اسلامی  و صدا و سیمای جمهوری اسلامی کار کرده ام از طرف رسانه ملی مورد تقدیر قرار گرفته ام .از طرف وزارت ارشاد دولت های مختلف هم دولت اصلاحات و هم دولت اقای احمدی نژاد مورد تقدیر قرار گرفته ام  هر کمدینی که در مجموعه ای می آید تایید آن مجموعه است . 

 

ژوله در پایان گفت : به هواداران توصیه می کنم تنها به کمدی اجرا شده فکر کنند و به کمدی برتر رای دهند و هیچ برچسبی نه به من و نه امین حیائی نزنند  هدف ما فقط شاد کردن مردم و به وجود آوردن لحظات خوش برای مردم است .

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون