تاریخ خبر: کد خبر: 643

سردار نقدی در تربت جام:

بودجه سال کشور ایران ۲۰۴میلیارد دلار است؛ به خاطر ۳ یا ۴ میلیارد دلار تسلیم غربی ها نمی‌شویم

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: داعش کوچکتر از آن است که برای از بین بردنش نیاز به حضور بسیجیان ایران باشد

بودجه سال کشور ایران ۲۰۴میلیارد دلار است؛ به خاطر ۳ یا ۴ میلیارد دلار تسلیم غربی ها نمی‌شویم

به گزارش قاصدنیوز به نقل از جام روز، سردارمحمد رضا نقدی در جمع فرماندهان رده های مقاومت بسیج تربت جام با تشریح توطئه‌های استکبار جهانی، اظهارکرد: بسیجیان سلحشور دو  وظیفه مهم دارند؛ حفظ وحدت به معنای واقعی کلمه  و کوشش در جهت اینکه  الگوی پاکی در جامعه باشند.

 

سردار نقدی با اشاره به پیشینه ی فرهنگی، تاریخی، ادبی و عرفانی این شهرستان، گفت: تقدیم ۶۳۰ شهید در این شهرستان نشان‌ دهنده عمق فرهنگ والای مردم  این خطه از سرزمین ایران به ارزش‌های اسلامی است .بسیجیان باید  به غنای فرهنگی ،تاریخی، عظمت شهیدان ،جانبازان، آزادگان و وحدت شیعه و سنی این منطقه افتخار کنند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: آمریکا ی جنایتکار به ایران حمله کرد؛ سپاه  متولد شد که این زاده انقلاب هم‌ اکنون در همه عرصه‌ها به قله‌های موفقیت رسیده است و هیچ قدرتی در جهان توان مقابله با آن را ندارد؛ به لبنان تجاوز کرد حزب‌الله متولد شد، به فلسطین یورش برد نیروهای مقاومت متولد شدند، به سوریه تجاوز کرد ده‌ها هزار نفر از مردم بسیج شدند وسرنوشت جنگ را عوض کردند.

 

داعش کوچکتر از آن است  که برای از بین بردنش نیاز به  حضور بسیجیان ایران  باشد

 

وی با طرح این پرسش که آیا نیازی به حضور بسیجیان کشور در مقابله  با  تجاوز دشمنان به کشورهای اسلامی در منطقه  است،تصریح کرد: گروه‌های تکفیری داعش از بقایای ارتش بعث عراق می‌باشند که  با هر دو مذهب شیعه  و سنی مخالف‌اند  و در حقیقت ضربه خورده‌های انقلاب اسلامی عراق هستند. این گروه های افراطی کوچک‌تر از آن هستند که  بسیجیان ولایت مدار کشوراسلامی ایران وارد عمل شوند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: شکست نیروهای تکفیری بعثی در عراق توسط بسیج عمومی این کشورحتمی است، بنابراین بسیجیان با چنگ  و دندان وحدت را حفظ  و برای آزادی قدس شریف به لحاظ نظامی آماده باشند.

 

سردار نقدی تصریح کرد: آمریکا از این‌همه تجاوزها عبرت نگرفت و بار دیگر به سرکردگی  گروه تروریستی داعش به عراق حمله کرد. در این کشور اسلامی بیش از ۲ میلیون نفر به  تبعیت از مرجعیت شیعه  و علمای اهل سنت بسیج شدند  و به  مقابله  با  داعشی ها بر خواستند.

 

وی درادامه با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار عظیمی در دل کشور وجود دارد که  شناخته  شده  نیست، ابرازکرد: برخی به دلیل عدم اشراف و تصورغلطی که دارند می‌گویند برای پیشرفت کشور باید به این‌ طرف و آن‌ طرف متمایل  شویم و درمقابل دشمنان سرتعظیم فرود آوریم  تا بتوانیم آبادانی و پیشرفت خودمان را تضمین کنیم، این نگاه باطلی است.

 

معضل اعتیاد،بی‌حجابی و ماهواره را نمی‌توان بازور حل کرد 

 

سردارنقدی اذعان کرد: بسیجیان کاری کنند که برازنده این سرزمین باشد و بایستی بتوانیم از ظرفیت‌های موجود به  نحو مطلوب بهره‌ برداری  و استفاده نماییم.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، تصریح کرد: بودجه سال کشور ایران ۲۰۴میلیارد دلار است؛چنین کشور توانمندی هیچ‌گاه  به خاطر ۳ یا ۴ میلیارد دلار که در اختیار بیگانگان قرار گرفته  و آن‌ها را بلوکه کرده  که  آزاد شود؛ تسلیم  آن‌ها  نمی‌شود.

 

وی در پایان با اشاره به اهمیت امربه‌ معروف و نهی از منکر اظهار داشت: چشم‌هایی که  به  ماهواره  و منکرات و مفاسد آلوده شد با  قرآن و دعا انس نمی‌گیرد، معضل اعتیاد، بی‌حجابی و ماهواره را  نمی‌توان بازور حل کرد ، بنابراین باید  با  امر به‌ معروف  و نهی از منکر و استفاده از زبان خوش با این معضلات اجتماعی برخورد نماییم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون