تاریخ خبر: کد خبر: 6385

رونمایی از یک نماد ابتکاری در لانه جاسوسی+عکس

صبح امروز و با حضور جمعی از خبرنگاران و تصویربرداران خارجی و داخلی از سنگ یادبود یکصد لقب امام خمینی به آمریکا در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا رونمایی شد.

به گزارش قاصدنیوز، صبح امروز رونمایی از سنگ یادبود یکصد لقب امام خمینی به آمریکا در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا با حضور جمعی از خبرنگاران و تصویربرداران خارجی و داخلی برگزار شد.

 

در این مراسم شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «به آمریکای شیاد نمی‌کنیم اعتماد»،«سازشگری با شیطان خیانت است به قرآن» توسط دانشجویان بسیجی سر داده شد.

 

همچنین در پایان این مراسم پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی که به زمین انداخته شده بود به آتش کشیده شد.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه ملت ایران با دشمن شماره یک خود سازش نخواهد کرد گفت: ما اجازه استحاله فرهنگی کشور را به بهانه توافق نخواهیم داد.

 

به گزارش فارس، داود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی در مراسم رونمایی از سنگ یادبود یکصد لقب آمریکا در کلام امام خمینی که صبح امروز در مقابل درب اصلی سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد اظهار داشت: ما به بهانه این رونمایی می‌خواهیم این پیام را به دنیا بدهیم که ملت ما آمریکا را همچنان دشمن شماره یک خود می‌داند.

 

 

وی افزود: جنایات ۶۰ ساله ‌آمریکا علیه ایران فراموش شدنی نیست و این جنایات از خاطره ملت ایران پاک نخواهد شد.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه جنایات آمریکا علیه ملت ایران نشات گرفته از خوی استکباری آمریکاست گفت: این جنایت‌ها به راحتی پاک شدنی نیست و ملت ایران آمریکا را دشمن شماره یک خود می‌داند.

 

گودرزی در ادامه سخنان خود گفت: همه بدانند چه شعارهایی نوشته شود و یا پاک شود و چه توافق بشود و یا نشود این ملت قصد سازش با دشمن شماره یک خود را نخواهد داشت.

 

 

وی تاکید کرد: ما اهل گفت‌وگو هستیم و از جنگ استقبال نمی‌کنیم اما اینگونه نیست که به بهانه توافق به سمت صلح و آشتی با آمریکا برویم. ما گرچه با دشمن خود در موضوع هسته‌ای به توافق رسیدیم اما همچنان آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانیم.

 

گودرزی با بیان اینکه برخی در داخل سال‌های به دنبال مذاکره با آمریکا بودند گفت: این افراد این گونه وانمود می‌کردند که با آمریکا مذاکره کنیم مشکلات ما حل خواهد شد و شما توهم دشمنی آمریکا را داریم. حال این آقایان باید جواب دهند که بعد از دو سال مذاکره با آمریکا چه نتیجه‌ای برای ما رقم خورده است.

 

وی تصریح کرد: با اینکه ما امتیازاتی به آمریکا دادیم و اقدامات پیش دستانه‌ای در این خصوص انجام دادیم اما مذاکرات نشان داد خوی استکباری آمریکا و میز خالی او با ما اجازه امتیاز دادن به ایران را نمی‌دهد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با تاکید بر اینکه ما مشکلی با اصل مذاکرات نداریم گفت: ما از لغو تحریم‌ها استقبال می‌کنیم اما آمریکا در عمل نشان داد به این راحتی‌ها حاضر نیست در موضعی برابر امتیاز بدهد و امتیاز بگیرد.

 

وی با بیان اینکه ملت ایران پای توافق ظالمانه نخواهد رفت گفت: همه کسانی که خواب برگشت آمریکا را می‌بینند و اینکه در رستوران مک دونالد حاضر شوند بدانند که آمریکا راه نفوذ به کشور ما را بسته خواهد دید.

گودرزی تاکید کرد: این مذاکرات امتحان خوبی برای آمریکا بود از اینکه نشان دهد آمریکا نمی‌تواند از خوی استکباری خود دست بردارد.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با تاکید بر اینکه ما اجازه نمی‌دهیم مظاهر فرهنگ آمریکایی به کشور ما نفوذ کند گفت: ما اجازه استحاله فرهنگی کشورمان را به بهانه توافق نخواهیم داد و ما امروز در حال طراحی سایر عرصه‌های مقابله با دشمن هستیم.

 

گودرزی در پایان گفت: خواب برگشت آمریکا به داخل کشور ما تعبیر نخواهد شد و ملت ایران همانند روز اول انقلاب بر اصول انقلاب اسلامی ایستاده است و یکی از اصول اسلام ناب استکبارستیزی و دفاع از مظلوم است.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون