تاریخ خبر: کد خبر: 580

وقتی آرین منش اصلاح طلب می شود!

خبرگزاری ایسنای خراسان که چندی است به مناسبت های مختلف به مصاحبه با جواد آرین منش نماینده سابق مشهد در مجلس می پردازد، در آخرین مصاحبه خود وی را فعال سیاسی اصلاح طلب دانست.

به گزارش قاصدنیوز  ایسنا نوشت:

جواد آرین منش در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این‌که شبکه‌های اجتماعی وسیله و ابزاری است که جهان گسترده امروز را به دهکده کوچکی تبدیل کرده است، اظهار کرد: شبکه‌های اجتماعی ارتباطات را به سرعت توسعه داده و با سرعت و دقت باعث شده است این وسیله ارزشمند در جهان فراگیر شود.
 

وی با اشاره به این‌که کشورهای در حال توسعه به صورت فزاینده به سمت توسعه ارتباطات ، گسترش اینترنت و استفاده از شبکه‌های اجتماعی حرکت می‌کنند، تصریح کرد: از دلایل تمایل به شبکه‌های اجتماعی ، جاذبه ، تنوع ، نوآوری ، سهولت برگزاری ارتباطات، توسعه ابزارهایی مثل تلفن همراه و اینترنت ، ارزان بودن و ... است.
 

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این‌که شبکه‌های اجتماعی تیغ دو لبه هستند که هم فایده و هم ضرر دارند، توضیح داد: شبکه‌های اجتماعی ابزار ارزشمندی هستند که گاه در جهت رشد و توسعه و کمال انسان به کار می‌روند و هم می‌توانند به عنوان ابزاری در دست سوء استفاده گران قرار گیرند.
 

این نماینده‌ی پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: شبکه‌های اجتماعی بسته به نوع استفاده و مدیریت آن در جامعه می‌توانند در خدمت آموزش و توسعه فرهنگی باشند یا در مسیر ابتذال و فساد قرار گیرند.
 

آرین منش با بیان این‌که در شرایط کنونی نیازمند ارتقاء سواد رسانه‌ای هستیم، گفت: نیازمندیم به نسل جوان آگاهی بخشیم تا از رسانه‌های نوین و شبکه‌های اجتماعی استفاده مناسب و مطلوب داشته باشند که این کار با زور و تحمیل و تهدید، محدودیت و فیلترینگ امکان پذیر نیست.
 

وی خاطر نشان کرد: اگر نسل جوان ما با فواید استفاده صحیح از رسانه‌های نوین و شبکه‌های اجتماعی آشنا شوند، حتما خودشان راه درست را که با فطرت آنها سازکاری دارد، انتخاب می‌کنند و در غیر این صورت با محدود کردن جوانان را کنجکاورتر می‌کنیم که ممکن نتیجه عکس بگیریم.

 

 کلمات کلیدی

  • اکبری 2 0

    http://www.mehrnews.com/detail/News/2306098
    بله در ماجرای کلارکم ایشون ماهی خودشو گرفت !
    مجالی شد که بگن اصلاح طلبن
    از هیچی هم خبر نداشتن و فقط هرچی خبرنگار به دهنشون داده تایید کردن

ارسال نظر

تریبون