تاریخ خبر: کد خبر: 524

امام جمعه اهل سنت تربت جام: داعش سند اسلام ستیزی استکبار جهانی است

امام جمعه اهل سنت تربت جام با محکوم کردن جنایات وحشیانه گروهک تروریستی داعش گفت: هدف این گروهک به جان هم انداختن شیعه و سنی است و اهل تسنن اعمال این گروهک را از جنس اعمال شیطان می دانند.

امام جمعه اهل سنت تربت جام: داعش سند اسلام ستیزی استکبار جهانی است

به گزارش قاصدنیوز، مولوی شرف الدین جامی الاحمدی در گفت وگو با خبرنگار جام روز افزود: گروه های تکفیری یا تروریستی با عناوین مختلف در کشورهای مسلمان قد علم کرده اند تا تیشه بر ریشه اسلام بزنند و شیعه و سنی را نابود کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: در سال های اخیر استکبار با تربیت گروه های تروریستی و تکفیری سعی در قتل عام مسلمانان دارد که نمونه های بارز آن را در کشورهای مسلمان می توان مشاهده کرد.

 

وی تأکید کرد: اعمال وحشیانه گروهک تروریستی داعش مخالف شرع اسلام است و این گروهک به بهانه حمایت از اهل سنت، به اعمال وحشیانه دست می زند در حالی که اهل تسنن چنین اعمالی را هرگز قبول ندارند و مرتکبان چنین اعمالی را از جنس شیاطین می دانند.

 

مولوی جامی الاحمدی افزود: استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی با تربیت چنین جنایتکارانی تلاش می کنند اتحاد مسلمانان را بر هم بزنند.

 

امام جمعه اهل سنت با اشاره به وحدت کشورهای اسلامی گفت: هر اندازه کشورهای اسلامی اتحاد و همدلی خود را بیشتر کنند و در صفوف به هم پیوسته قرار گیرند آن روز دیگر دشمن نخواهد توانست در صف های مستحکم نفوذ کند و نباید با تبعیض و تفرقه افکنی زمینه ظهور گروه های تروریستی را فراهم کرد چرا که این گروه ها منتظر فرصت هستند تا از کوچک ترین اختلاف سوء استفاده کرده و برنامه های خود را پیاده کنند.

 

مولوی حاج قاضی شرف الدین جامی الاحمدی اضافه کرد: گروهک تروریستی داعش سند اسلام ستیزی استکبار جهانی است و عده ای برای بقا چند صباحی خود به کشورهایی هم چون آمریکا و اسرائیل و بعضی کشورهای عربی پناهنده شده اند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون