تاریخ خبر: کد خبر: 4600

همزمان با آغاز موج دوم سفرهای نوروزی صورت گرفت/

سواحل خلیج، مقصد سفر نوروزی حسن روحانی+عکس

بر اساس اخبار منتشر شده، رئیس جمهور با استفاده از قایق‎های محلی، از جنگل حرای قشم نیز بازدید کرده است. در این بازدید که روحانی بدون لباس رسمی و با پوشش اسپورت حاضر بوده، خانواده رئیس جمهور نیز او را همراهی می کردند.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از رجا، آنچنان که از تصاویر منتشر شده از سفر مشخص است، در این سفر خانواده آقای روحانی نیز او را همراهی میکنند.

 

خبرگزاری دولتی ایسنا اعلام کرد رئیس جمهور در حاشیه بازدید از جزیره قشم، از پروژه تولید همزمان آب و برق این جزیره در شرکت مپنا دیدن کرده و بر اهمیت و ضرورت تامین آب آشامیدنی مردم جزیره قشم تاکید کرد.

 

 

این در حال است که بر اساس اخبار منتشر شده، رئیس جمهور با استفاده از قایق‎های محلی، از جنگل حرای قشم نیز بازدید کرده است. در این بازدید که روحانی بدون لباس رسمی و با پوشش اسپورت حاضر بوده، خانواده رئیس جمهور نیز او را همراهی می کردند.

 

پوشش اسپورت رئیس جمهور در سفرهای تفریحی

 

گفتنی است هاشمی رفسنجانی و خانواده نیز سواحل خلیج فارس و جزیره کیش را برای سفرهای نوروزی انتخاب کرده‎اند، به نحوی که پس از سال‎ها عدم امکان سفر به این دو جزیره، سفرهای نوروزی خانواده هاشمی به جزیره کیش از سال گذشته از سر گرفته شده است.

هاشمی رفسنجانی در جریان سفر خود به کیش با مسئولین محلی این جزیره و استان هرمزگان نیز دیدار کرده است.

رئیس جمهور گذشته نیز در ایام نوروز علاوه بر سفر به سمنان برای دیدار نوروزی با مادر، برای شرکت در جشن نوروز به افغانستان نیز سفر کرد. این در حالی است که رئیس جمهور، با حضور در شمال کشور، چند روز را نیز در سواحل دریای خزر در استان مازندران سپری کرده بود.

با این حال در سال جاری با توجه به مصیبت وارد شده به رئیس جمهور و درگذشت مادر وی، به نظر می‎رسد برنامه سفرهای نوروزی آقای رئیس جمهور با تغییراتی همراه بوده و کاهش داشته است.

کلمات کلیدی

  • 0 0

    سواحل خلیج یا خلیج همیشه فارس خسته نباشید شما هم خلیجی شدید

ارسال نظر

تریبون