تاریخ خبر: کد خبر: 359

در دولت قبل به من می گفتند منتقد و در این دولت می گویند مخالف!

آیت الله علم الهدی گفت: متاسفانه در دولت قبلی به من می گفتند منتقد دولت و در این دولت به من میگویند مخالف دولت! من نه منتقد دولت هستم و نه مخالف آن، من یک آدمی هستم که عقلم به برخی چیزها می‌رسد و خیلی چیزها را از روی دلسوزی میگویم.

در دولت قبل به من می گفتند منتقد و در این دولت می گویند مخالف!

به گزارش قاصدنیوز، آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با قدس آنلاین افزود: اگر جایی دیدیم مدیریت رئیس جمهور و برنامه ایشان برهم می‌خورد نباید بنشینیم و نگاه کنیم؛ ما می‌بینیم افرادی وارد صحنه قدرت شده‌اند که اینها آقای رئیس جمهور را قبول ندارند، رهبری را هم که این رئیس جمهور را منصوب کرده است قبول ندارند و از آن بالاتر مردم را هم که به ایشان رای داده‌اند قبول ندارند، اینها مردم را به عنوان یک ابزار می‌خواهند، اینها می‌خواهند بر مردم سوار شوند و به گرده آنها لگد بزنند.


وی تصریح کرد: قدرت‌یاب مردم را قبول ندارد، قدرت‌یاب می‌خواهد روی دوش مردم سوار شود، قدرت‌یاب و قدرت‌طلب نمی‎خواهد به مردم خدمت کند و اصلا برای مردم کرامت قائل نیست، قدرت‌یاب می‌خواهد از مردم به عنوان وسیله سواری استفاده کند، حالا ببینید اینها در عرصه دستگاه‌های اجرایی نفوذ کرده‌اند و اینجا را به بساط قدرت‌یابی خودشان و دستیابی به همه منابع قدرت بدل کرده‌اند.


امام جمعه مشهد خاطر نشان کرد: آن چیزی که برای ما التهاب‌آور و نگران‌کننده است حضور این گونه جریانات در صحنه هست. این خطر کمی نیست، الان کشور در صورتی که مسئولان و مدیران با اخلاص کار کنند قابل مدیریت است؛ کشور مشکل ذاتی ندارد و بنده معتقد نیستم کشور مشکل اساسی دارد. امروز همه کارشناسان سیاست خارجی به این نتیجه رسیده‌اند که موضع ما در استکبارستیزی دقیقا موضع تامین‌کننده منافع ملی ما است و این را همه می‌گویند؛ این موضع‌گیری‌ها برای ما قدرت ایجاد کرده است، استکبارستیزی، ما را قدرت منطقه کرده و امروز دنیا دارد روی ما حساب می‌کند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون