تاریخ خبر: کد خبر: 34

وقتی روزنامه اطلاعات نیز تسلیت می گوید!

اطلاعیه رسمی قطب فرقه صوفیه در صفحه اول روزنامه اطلاعات

این اقدام روزنامه اطلاعات در حالی صورت گرفت که طبق نظر مقام معظم رهبری و برخی از مراجع عظام حضور در خانقاه دراویش جایز نیست و طبق استفتائات صورت گرفته همه این مراجع، این فرقه را منحرف و شخص نورعلی تابنده را رد کرده‌اند.

اطلاعیه رسمی قطب فرقه صوفیه در صفحه اول روزنامه اطلاعات

به گزارش قاصد نیوز؛ به دنبال فوت هادی تابنده فرزند قطب کنونی فرقه صوفیه موسوم به خانواده بیچاره،  روزنامه اطلاعات در صفحه اول خود در اقدامی  بی‌سابقه آگهی رحلت وی را منتشر کرد.

 

در این آگهی که به نوعی فراخوان عمومی است،  قطب این فرقه با دعوت از عموم مردم برای شرکت در مراسم ترحیم هادی تابنده که در خانقاه امیرسلیمانی برگزار می‌شود به نوعی به تبلیغ این فرقه انحرافی پرداخت.

 

نکته قابل تامل تر در این آگهی که در صفحه اول روزنامه اطلاعات 21اردیبهشت93 به چاپ رسیده است، ابراز تسلیت رسمی روزنامه اطلاعات خطاب به رئیس این فرقه انحرافی است.

 

قابل ذکر است چندی پیش پایگاه خبری فرقه نیوز در طی استفتائی از آیت الله علوی گرگانی نظرشان را پیرامون این فرقه جویا شدند که ایشان در پاسخ به این سوال گفته بودند:

 

 

گروها و فرقه های دراویش هیچکدام فرقه عرفانی نیستند و جزو فرقه های ضاله میباشند.

 

http://www.ferghenews.com/files/862194IMG_0385.JPG

 

ضروری است مسئولان روزنامه اطلاعات نسبت به ارائه توضیحات در خصوص این حرکت عجیب اقدام و مراتب عذرخواهی را از ملت ایران اعلام دارند.

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون