تاریخ خبر: کد خبر: 3258

رهبر انقلاب خطاب به سران قوا: این سمینار ها قرار است چه معجزه ای بکند؟

نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می‌کنم، لکن این سمینار و امثال آن بناست چه معجزه‌ای بکند؟ مگر وضعیت برای شما مسئولان سه قوه روشن نیست؟ با توجه به شرایط مناسب و امیدبخشی که از لحاظ همدلی و هماهنگی و همفکری بین مسئولان امر وجود دارد، چرا اقدام قاطع و اساسی انجام نمی‌گیرد که نتیجه را همه به‌طور ملموس مشاهده کنند؟

رهبر انقلاب خطاب به سران قوا: این سمینار ها قرار است چه معجزه ای بکند؟

 به گزارش قاصد نیوز، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پاسخ به نامه جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، در زمینه برگزاری همایش ملی «ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد» و درخواست صدور پیام برای این همایش، مرقومه‌ای را صادر کردند.

 

متن مرقومه حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای که صبح دیروز توسط معاون اول رئیس‌جمهور در محل برگزاری این همایش در سالن اجلاس سران قرائت شد، به شرح زیر است:

 

«بسم‌ا... الرّحمن الرّحیم
نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می‌کنم، لکن این سمینار و امثال آن بناست چه معجزه‌ای بکند؟ مگر وضعیت برای شما مسئولان سه قوه روشن نیست؟ با توجه به شرایط مناسب و امیدبخشی که از لحاظ همدلی و هماهنگی و همفکری بین مسئولان امر وجود دارد، چرا اقدام قاطع و اساسی انجام نمی‌گیرد که نتیجه را همه به‌طور ملموس مشاهده کنند؟ توقع من از آقایان محترم این است که چه با سمینار و چه بدون آن، تصمیمات قاطع و عملی بدون هرگونه ملاحظه‌ای بگیرند و اجرا کنند.
موفق باشید.»

 

جهانگیری در نامه خود به رهبر معظم انقلاب اسلامی، به برگزاری همایش ملی «ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد» با حضور مسئولان قوای سه‌گانه و دستگاه‌های اجرایی و عمومی، تشکل‌های خصوصی، گروه‌های مردم‌نهاد و اصحاب رسانه اشاره کرده و محورهای کلی همایش را «برنامه و راهبردهای حاکمیت در مبارزه با فساد»، «نقش جامعه مدنی در مقابله با فساد»، «مبارزه مردمی و نقش فرهنگ در مقابله با فساد»
برشمرده بود.

منبع: شهر آرا
 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون