تاریخ خبر: کد خبر: 2681

تعطیلی سایت رادیو فردا به دلیل خشم ارباب!

وبسایت رسانه ی فارسی زبان وزارت امور خارجه ی آمریکا مدتی است با تعطیلی همراه شده است؛ تعطیلی که شاید بروزرسانی نرم افزار بهترین بهانه برای توجیه آن باشد تا خشم اربابانش را از شکست در جنگ نرم با اسلام و ایران اسلامی و قطعی بودجه اش را پنهان سازد ...

تعطیلی سایت رادیو فردا به دلیل خشم ارباب!

به گزارش قاصدنیوز، رسانه ی صهیونیستی – آمریکایی رادیو فردا که به عنوان رسانه ای فارسی زبان و زیر نظر وزارت امور خارجه ی آمریکا سال هاست به فعالیت علیه اسلام، ایران اسلامی و هر حقیقت دیگری که با منافع اربابان خود در تناقض است، مشغول می باشد، مدتی است با تعطیلی پایگاه اینترنتی خود همراه گردیده است.

در حالی دلیل این تعطیلی خارج از برنامه و یک باره ی وب سایت رادیو فردا، بروزرسانی نرم افزارهایشان بیان می شود که با کمی تأمل در شکست های اخیر این ابزار رسانه ای در جنگ همه جانبه ی نرم خود با ایران اسلامی و همچنین بر ملا شدن پی در پی دروغ های آمریکایی این رسانه نما، باعث می شود که آدمی سخت این دلیل را پذیرفته و تا حدودی آدم را به شک وا می دارد.

شاید شکست های پیاپی این چند وقت اخیر، در موضوعاتی مانند فعالیت های داعش در عراق، موفقیت های نیروهای مردمی با همکاری و مشاوره ی فرماندهان ایرانی برای مقابله با آنان و افشای واقعیت های ائتلاف تشکیل شده به رهبری آمریکا و سکوت و عدم فضاسازی مناسب از سوی رادیو فردا برای توجیه رفتار اشتباه اربابانش و ... باعث شده است تا خشم آنان فوران کرده و با مسئولین این غلام رسانه ای خود برخورد کرده و بودجه ی این رسانه نما را قطع کنند؛ آن هم در شرایطی که این بودجه به شیشه ی عمر این گونه ابزارهای رسانه ای شبیه است و مسئولین و کارکنان آن ها از هیچ تلاشی برای سهیم شدن بیشتر در آن فروگذار نبوده و نیستند.

اکنون منتظریم تا چاپلوسی ها و عذرخواهی های خاص رادیو فردا از اربابان خود پایان یابد تا در صورت اثر گذاشتن، خشم آنان فروکش کرده و دوباره رگ حیاتشان باز شود، تا ما نیز با افشای دروغ ها و پشت پرده ی فعالیت های این رسانه ی صهیونیستی – آمریکایی، حقایق را به مخاطبین خود نشان داده و با همراهی ملت بیدار ایران اسلامی شکستی دیگر را برایشان رقم بزنیم.

 

منبع: رادیو دیروز

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون