تاریخ خبر: کد خبر: 1706

مسئولیت جدید فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد

پس از تغییر ریاست دانشگاه آزاد و روی کار آمدن میرزاده در این دانشگاه پای رفت و آمدهای خانوادگی هاشمی به دانشگاه آزاد دوباره باز شد.

مسئولیت جدید فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد

به گزارش قاصدنیوز به نقل از «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ این رفت و آمدها از انتصاب محسن هاشمی به عنوان معاون عمرانی دانشگاه آزاد آغاز شد و پس از آن نیز حضور خانواده هاشمی رفسنجانی با حکم مشاور برای یاسر هاشمی تکمیل‌تر شد.


این موارد در حالی است که فاطمه هاشمی رفسنجانی نیز پیش از این به عنوان مدیرگروه رشته علوم سیاسی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب در این دانشگاه حضور داشت.


حضور پررنگ مهدی هاشمی در سال‌های گذشته و ماموریت لندن وی پس از فتنه 88 که کارشناسان سیاسی این ماموریت را فرار وی از کشور به دلیل جرایم امنیتی و اقتصادی می‌دانستند از نمونه های مشهور حضور پر حاشیه خانواده هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد بود.


در آخرین خبر مربوط به حضور این خانواده در دانشگاه آزاد فائزه هاشمی به عنوان معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس انتخاب شد.


انتصابی که می‌توان آن را با توجه به ماهیت و اهمیت معاونت دانشجویی و آموزشی در یک دانشگاه برخلاف حکم دادگاه دانست چرا که پیش از این فائزه هاشمی به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام به شش ماه حبس و 5 سال محرومیت از فعالیت‌های سیاسی، فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شده بود.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون