تاریخ خبر: کد خبر: 7799

شایعه شهادت پدر پنج قلوها در سوریه +عکس

بتازگی تصویری از پدری به همراه فرزندان ۵ قلویش در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌ها بعنوان یکی از شهدای مدافع حرم منتشر می‌شود.

به گزارش «قاصدنیوز»، فارس نوشت:  منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کنیم.

 

**شایعه**

بتازگی تصویر پدری به همراه فرزندان 5 قلویش در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌ها بعنوان یکی از شهدای مدافع حرم منتشر می‌شود. در این مطلب آمده است: «پدر پنج قلوها از مدافعین حرم حضرت زینب سلام الله علیها به شهادت رسیده است.»

 

شایعه شهادت پدر پنج قلوها در سوریه +عکس

 

شایعه شهادت پدر پنج قلوها در سوریه +عکس

 

**واقعیت**

تصویر فوق متعلق است به مجتبی اصغری که ابتدای سال 94 صاحب پنج فرزند می‌شود. خبر شهادت وی صحت ندارد.

 

در هفته جاری با انتشار گسترده تصاویر فوق وی با انجام مصاحبه‌ای مطالبی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را تکذیب کرد.

 

پدر این پنج قلوهای قمی، ضمن تکذیب این شایعات اظهار داشت: «خداوند را شاکر هستم که زیر سایه مقام معظم رهبری موضوع ازدیاد جمعیت را مدنظر قرار داده‌ام و خداوند فرزندان سالم پنج قلویی را به من عطا کرده است».

 

اصغری گفت: «خبرهایی به عنوان شهادت من در سوریه منتشر شده است، اگر چه عاشق شهادت و دفاع از دین اسلام هستم اما این توفیق را هنوز پیدا نکرده‌ام».

 

به گفته اصغری انتشار این مطلب در سایت‌ها و برخی خبرگزاری‌ها برای وی دردسر ساز شده است و خانواده وی در حال پاسخ دادن به دوستان و آشنایان هستند که اتفاقی نیفتاده است و این موضوع آرامش زندگی‌شان را به هم ریخته است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون