تاریخ خبر: کد خبر: 266

سخن رهبر انقلاب از زبان نماینده جدید پارلمان عراق + عکس

«قاسم الاعرجی» از اعضای فراکسیون بدر که با اختلاف فراوان نسبت به دیگر کاندیداهای پارلمانی عراق، در استان واسط عراق به عنوان نفر اول برگزیده شد عکسی زیبا به همراه سخنی از آیت‌الله العظمی‌خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی‌بر روی کاور فیسبوک خود قرار داده است.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از خبرگزاری اهل بیت (ع)، «قاسم الاعرجی» از اعضای فراکسیون بدر که با اختلاف فراوان نسبت به دیگر کاندیداهای پارلمانی عراق، در استان واسط عراق به عنوان نفر اول برگزیده شد عکسی زیبا به همراه سخنی از آیت‌الله العظمی‌خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی‌بر روی کاور فیسبوک خود قرار داده است.

 

الاعراجی که متولد سال ۱۹۶۸ میلادی است، از مجاهدینی بود که در دوران جنگ ۸ ساله ایران و عراق پس از اسارت توسط رزمندگان ایرانی راه حق را برگزید و به سپاه بدر که نیروهای مجاهد عراقی وابسته به مجاهدین اسلام بودند، پیوست و آن‌جا بود که با عظمت نهضت امام خمینی(ره) بیش از پیش آشنا شد.

 

این نماینده جدید پارلمان عراق پس از سقوط حکومت صدام، به عراق بازگشت و در پست‌های مختلف خدمت نمود اما وجود اشغالگران و تبلیغات مسموم آنان علیه نظام جمهوری اسلامی‌هرگز او را از دفاع و ابراز علاقه به امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بازنداشت.

 

در تصویر قرار گرفته بر روی صفحه اجتماعی قاسم الاعراجی تصویر مقام معظم رهبری و یک سخن از ایشان به زبان عربی به شرح زیر قرار گرفته است:

زعماء حقوق الإنسان صامتون عندما تهدر حقوق أکثر من ملیار مسلم وتهان مقدساتهم
القائد السید علی الخامنئی

ترجمه فارسی: داعیه داران حقوق انسان وقتی حقوق بیش از یک میلیارد مسلمان ضایع می‌شود و مقدسات آنان مورد اهانت قرار می‌گیرد، ساکت‌اند.

سید علی خامنه‌ای

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون