تاریخ خبر: کد خبر: 910

اعلام آمادگي اهالي یکی از روستاهای نیشابور جهت اعزام به عراق

مردم روستاي تنگه عليا شهرستان نيشابور طي طوماري درخواست و آمادگي خود را براي دفاع از عتبات عاليات و مقابله با گروه هاي تروريستي اعلام نمودند.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از آریا، مردم روستاي تنگه عليا شهرستان نيشابور طي طوماري درخواست و آمادگي خود را براي دفاع از عتبات عاليات و مقابله با گروه هاي تروريستي اعلام نمودند.

در متن اين طومار آمده است :

يک بار ديگر دسيسه ها و دشمني هاي معاندان اسلام، با بهره گيري از جهالت افرادي بي ايمان و تکفيري در سرزمين شيعيان (عراق) خود را نشان داد. و گروهک تکفيري داعش با ارتکاب جنايات ضد بشري در سايه سردمداران به اصطلاح مدافع حقوق بشر و حکام مرتجع منطقه ، دستان پليدشان را به خون پاک شيعيان آلوده مي کنند.

اينک و در اين شرايط حساس اهالي ولايت مدار ديار دليران تنگه (روستاي تنگه عليا) که با الهام از جدشان حضرت سيدالشهداء در دوران دفاع مقدس دليرانه جنگيدند و با اهداء هفت کبوتر عاشق در مسير پرچم سرخ حسيني و سبز مهدوي از هيچ تلاشي فروگذار نکرده و به عنوان روستاي نمونه جبهه و جنگ انتخاب گرديدند ضمن اعلام انزجار از اين حرکات ضد انساني و ددمنشانه و فاجعه بزرگ که با سکوت جوامع بين المللي صورت مي گيرد ،ابراز همدردي و حمايت قاطع خود را از ملت هاي مسلمان و مظلوم به ويژه شيعيان عراق به گوش جهانيان رسانده و در صورت صلاحديد مسئولين کشوري و تحت منويات و فرامين رهبر عزيز انقلاب آمادگي خود را جهت حضور و دفاع از شيعيان و حرم هاي ائمه بزرگوار اعلام مي دارند.
( ستاد يادواره سرداران و شهداي دليران تنگه شهرستان نيشابور)

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون