تاریخ خبر: کد خبر: 909

3000 ديش ماهواره در كاشمر جمع‌آوري شد

جانشیـن اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی کاشمـر از جمع‌آوری 3000 ديش ماهواره از سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا مکنونی در جلسه هسته پیشگیری از جرایم منافی عفت و مشروبات الکلی شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان کاشمر که در محل دادگستری تشکیل شد؛ گفت: اگر چه مرتباً طرح جمع‌آوری ماهواره‌ها اجرا می‌شود اما به دليل عدم انجام کار فرهنگی در اين زمينه، جمع‌آوری ماهواره‌ها به تنهايی جواب نداده است.

مکنونی با بیان اینکه تمامی دیش‌های آشکار جمع‌آوری می‌شوند، اما در بعضی مواقع چون مقاومت كرده و تحویل نمی‌دهند نیاز به پشتیبانی قضایی داریم، افزود: برخورد فیزیکی پاسخگو نیست و باید کار فرهنگی صورت گیرد.

جانشیـن اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی کاشمـر در ادامه از آغاز طرح برخورد با بد پوششی، روابط نامشروع و سـگ ‌گردانی در این شهرستان خبر داد.

وي ابراز کرد: براساس ابلاغ دستورالعمل استان، جهت اجرای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی، با تمامی افرادی که دارای پوشش نامناسب بوده و یا اقدام به گرداندن سگ کنند و یا روابط نامشروعی داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.

مكنوني همچنين از جمع‌آوری دو هزار و 800 لیتر مشروبات الکلی در سال گذشته خبر داد و گفت: در دو ماهه ابتدای امسال پنج لیتر مشروبات خارجی و مقدار قابل توجهی مشروبات  دست ساز کشف و ضبط شده است.

وی بابیان اینكه در راستای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی با تمامی وسایل نقلیه‌ای که اقدام به ایجاد آلودگی صوتی کنند، برخورد می‌شود، بیان کرد: وسایل نقلیه فوق بیش از یک ‌ماه توقیف و در پارکینگ خواهند ماند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون