تاریخ خبر: کد خبر: 8524

واکنش سیاسی معاونِ استاندار به برنامه‌های 9دی در مشهد و زبان بستن درباره فتنه‌انگیزی اصحاب فتنه

* باید از مسئولان سیاسی استانداری پرسید سفرهای این روزهای شهر به شهرشان و جلسه با فعالان سیاسی طیف نزدیک به خود در استان با چه اهداف پشت پرده ای صورت میگیرد؟

واکنش سیاسی معاونِ استاندار به برنامه‌های 9دی در مشهد  و زبان بستن درباره فتنه‌انگیزی اصحاب فتنه

به گزارش«قاصدنیوز»، حسینی معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی در نشست خبری 12 دی با اشاره به بنرهایی در سطح شهر مشهد با عنوان "فتنه رنگ عوض می‌کند" که در آن از رنگ بنفش استفاده شده، اظهار کرد: فتنه 88 زوایای مختلفی دارد که متاسفانه جریانی خاص می‌خواهد یک زاویه فتنه را برجسته کند، 9 دی سالگرد حماسه حضور مردم،اقتدار نظام و رهبری است که متاسفانه یک جریان خاص 9 دی را تبدیل به تفرقه  می‌کند که این خلاف است و ما بررسی می‌کنیم این بنرها توسط چه گروه یا تشکلی نصب شده است، این تشکل باید رسمیت داشته باشد، چنین اقداماتی خلاف اهداف نظام است که با آنها برخورد می‌کنیم.

 

وی در خصوص سخنرانی‌هایی که در سطح شهر مشهد در ایام 9 دی برگزار شد، عنوان کرد: تمام متن این سخنرانی‌ها را ما مکتوب کردیم، البته باید گفت بعضی از این جلسات سخنرانی نیست و جلسات تهمت‌رانی است.

 

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی در خصوص سخنرانی حسن عباسی در مشهد، اضافه کرد: در این سخنرانی برخلاف استراتژی نظام، سخنران هرچه به دهانش آمده به مسئولین رسمی نظام از جمله رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که حکم خود را از رهبری دریافت میکند و همین طور رئیس جمهور نسبت داده، باید توجه داشت که تهمت‌رانی جرم است اما سخنرانی جز حقوق شهروندی است.

 

  • * باید از مسئولان سیاسی استانداری پرسید سفرهای این روزهای شهر به شهرشان و جلسه با فعالان سیاسی طیف نزدیک به خود در استان با چه اهداف پشت پرده ای صورت میگیرد؟

 

  • * معاون سیاسی استاندار بایستی به صورت شفاف پاسخ دهد که نگاه شما به حواشی سخنرانی محمود صادقی در دانشگاه علوم پزشکی چیست؟ نظر شما درباره عکس یادگاری رئیس دانشگاه آزاد با سران و عناصر  فتنه چیست؟ نظر شما درباره شائبه دستکاری در نتیجه انتخابات مجلس 94 مشهد چیست؟

 

  • *  تغییرات اتوبوسی شما در زمان مدیریت آموزش و پرورش استان که با توجیه کارآمدی صورت می گرفت، اکنون در سمت معاونت سیاسی استانداری با چه توجیهی و آن هم در ایام انتخابات درحال پیگیری است؟

 

مرتبط:

* نامه زاکانی به رئیس جمهور در اعتراض به لغو 3 سخنرانی خود در مشهد : http://fna.ir/E14BW7

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون