تاریخ خبر: کد خبر: 847

مشاركت مردمي در جشن‌هاي دهه كرامت بايد افزايش يابد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار خراسان رضوي با اشاره به برگزاري جشن‌هاي دهه كرامت بر لزوم افزايش مشاركت مردمي در آن تاكيد كرد.

مشاركت مردمي در جشن‌هاي دهه كرامت بايد افزايش يابد

به گزارش قاصدنیوز به نقل از ايسنا، مهندس مرتضی دهقانی كه صبح امروز در نخستين جلسه شوراي هماهنگي و برنامه‌ريزي جشن‌هاي دهه كرامت استان سخن مي‌گفت، در ادامه افزود: در ايام شادي اهل بيت(ع) هدف اصلي بايد ارتقای معرفت دينی و آشنايي مردم با سيره اهل بيت(ع) باشد؛ در اين زمينه بايد فعاليت‌هاي ما در دو بعد شور و شعور ادامه يابد.

 

وي ادامه داد: راهبرد ويژه ما در اين جشن‌ها ارتقای مشاركت مردمي بوده و نهادهاي مختلف استاني تنها نقش پشتيبان را خواهند داشت.

 

دهقان با بيان اينكه «در استان ظرفيت‌هاي مردمي زيادي وجود دارد» خاطرنشان كرد: فعاليت‌هاي مربوط به جشن‌هاي دهه كرامت بايد در سطح استان مورد توجه قرار گرفته و هر يك از دستگاه‌ها نيز بايد  فعاليت‌هاي حوزه زيرمجموعه خود را در شهرستان‌ها پيگيري كنند.

 

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استاندار خراسان رضوي با تاكيد بر لزوم بهره‌گيري از خلاقيت و نوآوري در برگزاري جشن‌هاي دهه كرامت تصریح كرد: توليدات اين دهه بايد نسبت به سال‌هاي گذشته متفاوت بوده و دستاوردهاي قابل توجهي داشته باشد.

 

دهقان يادآور شد: كليه دستگاه‌ها بايد برنامه‌هاي خود را در دو بخش درون سازماني و برون سازماني ادامه دهند.

 

وي تاكيد كرد: محوريت برنامه‌ها در این دهه بايد با آستان قدس رضوی باشد و ساير دستگاه‌ها نيز به اين نهاد كمك كنند؛ همچنين شهرداري مشهد هم بايد به صورت كارويژه اقدامات زيادي در اين ايام انجام دهد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون