تاریخ خبر: کد خبر: 8318

حمایت از برنامه‌های قرآنی تشکل‌ها و مساجد مشهد در ماه رمضان

مدیر فرهنگسرای قرآن و عترت مشهد گفت: جشنواره خدمات قرآنی «بیان» برای دومین سال متوالی به منظور حمایت از برنامه‌های قرآنی مساجد و تشکل‌های این شهر برگزار می‌شود.

حمایت از برنامه‌های قرآنی تشکل‌ها و مساجد مشهد در ماه رمضان

حجت‌الاسلام محمدحسین جمال‌زاده، مدیر فرهنگسرای قرآن و عترت مشهد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی از برگزاری جشنواره خدمات قرآنی «بیان» خبر داد.

 

مدیر فرهنگسرای قرآن و عترت مشهد ادامه داد: جشنواره خدمات قرآنی «بیان» که امسال دومین سال برگزاری آن است، با هدف حمایت از برنامه‌های قرآنی مساجد و تشکل‌ها برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه زمان ثبت‌نام در جشنواره «بیان» ۱۱ تا ۲۰ خردادماه است، اظهار کرد: بر این اساس از برنامه‌های قرآنی تشکل‌ها و مساجد طی ماه مبارک رمضان حمایت‌های مادی و معنوی صورت می‌گیرد.

 

حجت‌الاسلام جمال‌زاده افزود: این جشنواره در سه سطح و به مدت ۱۰ روز انجام می‌شود که هفت روز آن پیش از آغاز ماه رمضان و سه روز آن در این ماه برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: بر همین اساس از مدیران تشکل‌ها، ائمه جماعات مساجد و یا نمایندگان آن‌ها و مدیران جلسات خانگی قرآن درخواست می‌شود تا برای ثبت‌نام در این جشنواره به فرهنگسرای قرآن و عترت واقع در میدان امام حسین(ع)، خواجه‌ربیع هفت مراجعه کنند.

 

مدیر فرهنگسرای قرآن و عترت مشهد در خاتمه یادآور شد: شماره ۳۷۴۲۹۲۲۸ـ۰۵۱ نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر در اختیار متقاضیان قرار دارد.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون