تاریخ خبر: کد خبر: 8314

شنیده‌های «قاصدنیوز»/

احتمال تغییر مدیر «ایسنا» استان به دلیل سوء مدیریت خبری قوت گرفت

شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئول فعلی روابط عمومی جهاددانشگاهی، مدیر خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا خراسان رضوی می‌شود.

احتمال تغییر مدیر «ایسنا» استان به دلیل سوء مدیریت خبری قوت گرفت

به گزارش«قاصدنیوز»، پس از انتشار گزارشی مصور از خشونت خانگی اخیر در مشهد توسط خبرگزاری ایسنا استان خراسان رضوی و بازتاب منفی گستردهای که در رسانه‌های بیگانه داشت، این موضوع با اعتراض فعالان فرهنگی و رسانه‌ای مواجهه گردید.

 

در همین راستا شنیده شده است به زودی بختیاری مدیر مشترک خبرگزاری ایسنا و ایکنا(تحت نظارت جهاددانشگاهی استان) تغییر خواهد کرد. همچنین شنیده شده تاکنون چند ماهی می‌شود که مدیر این دو مجموعه خبری که در کارنامه خود مسئولیت شاخه جوانان حزب مشارکت در دهه 70 را دارا است، بنا به برخی مسائل داخلی  در محل کار خود حاضر کمتر حاضر میشود و شاید همین موضوع باعث رهاشدن ایسنا و در نتیجه گاف‌های متعدد آن شده است.

 

 

از  گزینه جدی مدیریت ایسنا می‌توان به مدیر کنونی روابط عمومی جهاد دانشگاهی خراسان‌رضوی، یعنی ابراهیم مروتی اشاره کرد. وی کارشناس رشته تاریخ و فاقد سابقه رسانه‌ای جدی است و تجربه چندانی در این زمینه ندارد.

 

با توجه به روابط نزدیک مروتی با مسئولان برخی احزاب سیاسی معلوم‌الحال در استان، از جمله "مهدی.ش" عضو بنیاد باران خراسان‌رضوی و مشاور رئیس جهاد دانشگاهی خراسان‌رضوی، به نظر می‌رسد این تغییر آن‌چنان در ماهیت عملکرد ایسنا منطقه خراسان که تاکنون خوراک‌های متعددی را برای رسانه‌های بیگانه فراهم کرده است، تغییری ایجاد نمی‌کند و گفته می‌شود این اقدام صرفاً برای راضی‌کردن مسئولان استانی و منتقدان این خبرگزاری صورت خواهد گرفت.  

 

پیشتر، از عزت ابراهیم‌زاده، مسئول اجرایی ایسنا هم به عنوان گزینه مدیریت این مجموعه یاد می‌شد که به دلایلی این گزینه منتفی شد.

 

گفته می شود در این تغییر، درج تصویر خاصی و معناداری از رئیس جهاد دانشگاهی در گزارش تصویری اجلاس سالانه استانداران کشور که باعث گمانه‌زنی‌هایی در مورد تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد شد، نیز بی تاثیر نبوده است.

کلمات کلیدی

 • محمدی 0 0

  شما از کجا می دونید ؟!

 • مسعود 0 0

  سلام قاصد
  در بین بچه های ایسنا این زمزمه بود و هست

 • م.ن. 0 0

  درود
  عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد !
  شاید خبر شما مانع این فاجعه بشه و سر لجبازی با شما این فرد رئیس مون نشه
  ممنون واقعا

 • سمانه 0 0

  خسته نباشید !
  همه خبر دارن
  شما تازه فهمیدید ؟؟؟
  چه ذوقی کردید ، نه ؟؟؟
  کاش خانم الف... می شدن - حیف

 • صادقی 0 0

  سلام به نظرم ایسنا به این صورت نمی توانست ادامه دهد. با وجود این، انتخاب فرد مذکور هم خیلی نامتناسب و حتی حیرت انگیز است. اگرچه به لحاظ محتوا نقدهایی به این رسانه وارد است، اما انصافا درست نیست این فرد بی تجربه مسئول آن شود.

 • 0 0

  از این حرف و حدیثها در بین بچههای رسانه ای بسیارست

ارسال نظر

تریبون