تاریخ خبر: کد خبر: 814

گزارش‌های مالی برنامه‌های دهه مهدویت شهرداری مشهد بررسی می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در هفته‌های آینده گزارش مالی از شهرداری و ستادهای مردمی دریافت و بررسی می‌شود

گزارش‌های مالی برنامه‌های دهه مهدویت شهرداری مشهد بررسی می‌شود

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام حسن علی اخلاقی امیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار کرد: در مورد المان‌های دهه مهدویت، طبق مصوبه شورای شهر، شهرداری موظف است به اندازه بودجه در نظر گرفته شده برای المان‌های عید نوروز برای المان‌های و مناسبات دیگر بودجه در نظر بگیرد.

 

وی تصریح کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد استفاده تشکل‌های مردمی، برای برنامه‌های دهه مهدویت از تشکل‌های مردمی هم استفاده شد و سقف بودجه‌ای تا 1 میلیارد و 500 میلیون با نظارت کمیسیون فرهنگی شورای شهر برای این منظور در نظر گرفته شد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه اصل کار در دهه مهدویت درست بوده است، بیان کرد: برای نخستین بار از تشکل‌های مردمی استفاده شد و ولی چون تجربه اول بود و همچنین محدودیت زمان و اطلاع رسانی با تاخیر بر کیفیت کار تاثیر گذاشت.

 

اخلاقی با اشاره به اینکه انتقادات صورت گرفته قابل قبول است، تصریح کرد: اینکه المان‌های دهه مهدویت در سطح شهر به چشم نیامد یک موضوع بسیار درست و منطقی است اما با توجه به وسعت شهر و جمعیت 3 میلیونی به اقدامات جدی‌تر برای تاثیر گذاری فرهنگی نیاز است.

 

وی تصریج کرد:در هفته‌های آینده گزارش مالی از شهرداری و ستادهای مردمی دریافت و تطبیق داده می‌شود و در جمع خبرگان به شبهات پاسخ داده می‌شود.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون