تاریخ خبر: کد خبر: 792

اولین انتصاب کلیدی استاندار خراسان رضوی انجام شد + سوابق

در کارنامه صادقی که پیش از این سمت به عنوان مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه فعالیت می نموده است، مدیرکل اطلاعات استان یزد، معاون سیاسی و امنیتی استانداری سیستان وبلوچستان و مدیرکل امنیتی وزارت کشور دیده می شود.

اولین انتصاب کلیدی استاندار خراسان رضوی انجام شد + سوابق

به گزارش قاصدنیوز، استاندار خراسان رضوی پنجشنبه گذشته دکتر سید محسن صادقی را به‌عنوان معاون سیاسی و امنیتی خود منصوب کرد.

 

در کارنامه صادقی که پیش از این سمت به عنوان مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه فعالیت می نمود، مدیرکل اطلاعات استان یزد، معاون سیاسی و امنیتی استانداری سیستان وبلوچستان و مدیرکل امنیتی وزارت کشور و مشاور رییس سازمان حمایت از سرمایه گذاری وزارت اقتصادی و دارایی دیده می شود.

 

قابل ذکر است حوزه فعالیت معاونت سیاسی و امنیتی استانداری ها علاوه بر مدیریت مسائل امنیتی و انتظامی شامل حوزه زنان و خانواده، سیاسی و انتخابات، فرهنگی و اجتماعی، اتباع خارجی و... می باشد.

 

امید است مدیران ارشد استان با عنایت به ظرفیت های عظیم فرهنگی استان و علی الخصوص حوزه زیارت، دغدغه های فرهنگی رهبر معظم انقلاب را نصب العین فعالیت های خود در جهت مرزبانی از مرزهای اسلام ناب محمدی(ص) قرار دهند.

 

کلمات کلیدی

  • جعفری 0 3

    آقای دکترسیدمحسن صادقی یک مدیرباتجربه و موفق است.باتشکر ازآقای استاندار ووزیر کشوربااین انتخاب بجا. خداقوت

  • محسن اکبرزاده 3 0

    ایشون اکثرا پست های امنیتی داشته اند، به نظر میرسه شاید نتونن با نگاه فرهنگی این پست به این با اهمیتی رو اداره کنن. اونم با این نگاه که مطالبه رهبری از خراسان رضوی، مطالبه فرهنگی بوده...

ارسال نظر

تریبون