تاریخ خبر: کد خبر: 7798

مقصر ضعف جشنواره فیلم فجر مشهد کیست؟!

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد ضمن بیان اینکه دبیرخانه مرکزی این جشنواره در تهران هیچ نوع دغدغه ای برای برگزاری این جشنواره در مشهد و سایر شهرها ندارد، گفت: شاید نگاه دبیرخانه این است که جشنواره مختص تهران است و این جنگدگی ها باعث می شود تا جشنواره به مشهد هم بیاید.

مقصر ضعف جشنواره فیلم فجر مشهد کیست؟!

به گزارش«قاصدنیوز»، با وجود اینکه از میان 23 اثر جشنواره فیلم فجر، قرار بود 15 اثر به مشهد بیاید، اما مطابق جدول منتشر شده در رسانه ها، تنها 14 فیلم که در میان آنها 3 فیلم «ایستاده در غبار»، «بارکد» و «ابد و یک روز»، «رسوایی2»، «دلبری» و... دیده نمی شود، در مشهد به نمایش درخواهد آمد.

 

در عین حال با همین وصف، شیوه فروش بلیط هم اعتراضات مردمی را در پی داشته است به نحوی که ابتدا اعلام شد نیمی از بلیط ها در ساعت9 روز اول به صورت اینترنتی و نیمی دیگر در گیشه فروش می رود، اما مردم ساعت‌ها در هوای سرد معطل خرید بلیط شدند و همچنین تا ساعات پایانی دیشب امکان خرید اینترنتی هم وجود نداشت.

 

اما  مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد در نشست خبری جشنواره فیلم فجر در مشهد گفته بود: برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد تبدیل به جنگندگی شده است و ساده ترین راه برگزار نکردن آن است همان طور که بسیاری از استان این جشنواره را برگزار نمی کنند.

 

صدرا یوسفی ضمن بیان اینکه دبیرخانه مرکزی این جشنواره در تهران هیچ نوع دغدغه ای برای برگزاری این جشنواره در مشهد و سایر شهرها ندارد، گفت: شاید نگاه دبیرخانه این است که جشنواره مختص تهران است و این جنگدگی ها باعث می شود تا جشنواره به مشهد هم بیاید.

 

وی خاطر نشان کرده بود: 99درصد بی نظمی های جشنواره فیلم فجر مشهد خارج از اراده استان است و من شاهد بوده ام که از ماه ها قبل مسئولین مربوط در خصوص برگزاری جشنواره تلاش های زیادی داشته اند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون