تاریخ خبر: کد خبر: 7741

آغاز احداث 4 زائرسرای ارزان‌قیمت در مشهد

مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) از آغاز عملیات اجرایی چهار زائرسرا در دهه مبارک فجر در منطقه ثامن خبر داد و گفت: این زائرسراها مقدمات اجرایی کار را پشت سر گذاشته‌اند و عملیات اجرایی آنها در طول دهه فجر آغاز می‌شود.

آغاز احداث 4 زائرسرای ارزان‌قیمت در مشهد

به گزارش قاصدنیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد، سیدحسین عابدی از آغاز عملیات اجرایی چهار زائرسرا در دهه مبارک فجر در منطقه ثامن خبر داد و اظهار کرد: این بناها شامل زائرسرای ارزان قیمت استان‌های کرمانشاه، کردستان و دو زائرسرای شهر کاشان و زائرسرای «آران و بیدگلی‌های کاشان» است.

 

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این زائرسراها طبق قرارداد طی 2 سال انجام می‌شود، ادامه داد: زمین زائرسرای «آران و بیدگلی‌های کاشان» به مساحت 700 متر قبلاً توسط متولیان این زائرسرا تهیه شده است.

 

عابدی با اشاره به این مطلب که زمین زائرسرای ارزان قیمت کرمانشاه نیز در حدود 700 متر است، اظهار کرد: زمین زائرسرای ارزان قیمت کردستان 550 متر و زمین زائرسرای ارزان قیمت شهر کاشان نیز 513 متر است.

 

مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) با بیان اینکه قرار است کاشانی‌ها زمین دیگری را هم خریداری و به مساحت فعلی زمین خود اضافه کنند، گفت: هم‌اکنون زائرسرای کمیته امداد و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از جمله زائرسراهایی هستند که عملیات اجرایی آنها از پیشرفت قابل توجهی برخوردار است.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون