تاریخ خبر: کد خبر: 7618

آخرین شنیده ها از چهره های رد صلاحیت شده در مشهد

شنیده شده است پس از تایید صلاحیت فله ای هیئت اجرایی انتخابات خراسان رضوی، هیئت نظارت بر انتخابات صلاحیت افراد شاخص زیر را تایید ننمود

به گزارش«قاصدنیوز»، شنیده شده است پس از تایید صلاحیت فله ای هیئت اجرایی انتخابات خراسان رضوی، هیئت نظارت بر انتخابات صلاحیت افراد شاخص زیر را تایید ننمود:

 

 • سید حسن رسولی استاندار اسبق خراسان، از چهره های تندرو جریان موسوم به اصلاحات و عنصر نزدیک به یکی از سران فتنه(شنیده شده وی از مدتی قبل جلساتی را برای جلب نظر مسئولین شورای نگهبان جهت تایید صلاحیت گذاشته بود که نتیجه ای را در بر نداشت)
   
 •  ابراهیم اصغرزاده فرد توبه کننده از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که پیش از این هم  پیش بینی می شد که رد صلاحیت بشود. در سوابق وی 6بار رد صلاحیت برای شرکت در انتخاباتها وجود دارد.
   
 • غلامرضا انصاری نماینده اسبق مشهد و از مدیران  بهزیستی کشور در دولت اصلاحات و نماینده فعلی شورای شهر تهران

 

همچنین شنیده ها حکایت از آن دارد که حسین امینی، استاندار اسبق سیستان و بلوچستان در دولت دوم اصلاحات، نماینده اسبق قائنات در مجلس و رئیس ستاد عارف در خراسان رضوی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تایید صلاحیت شده است.

 

«قاصدنیوز» قصد دارد تا انتخابات خط خبری #قاصد_انتخاباتی را مبتنی بر اخبار و شنیده ها را در کانال خبری خود و این پایگاه منتشر نماید.

کلمات کلیدی

 • دادا 1 0

  سلام دادا شما که جار می زنی اخبار رو در کانال اختصاصی خود می زنی ، بی زحمت لینک کانال رو در صفحه اصلی یا صفحه خبر مربوطه بزار
  بای

ارسال نظر

تریبون