تاریخ خبر: کد خبر: 7611

پس از انتقاد مردم و رسانه‌ها/

خدمت‌رسانی دفاتر امانات در اطراف حرم مطهر رضوی رایگان شد

مدیر کل حراست آستان قدس رضوی گفت: با توجه به درخواست های مردمی و با وجود برخی آسیب شناسی های صورت گرفته، مقرر شد دفاتر امانات در مکان هایی دورتر از حرم مطهر رضوی نسبت به ارائه خدمت با ساختار مشابه دفاتر قبلی اقدام کنند.

خدمت‌رسانی دفاتر امانات در اطراف حرم مطهر رضوی رایگان شد

به گزارش «قاصدنیوز»، مدیر کل حراست آستان قدس رضوی با اشاره به تعطیلی دفاتر امانات حرم مطهر رضوی، گفت: با دستور قائم مقام محترم تولیت آستان قدس رضوی، دفاتر امانات در مکان های جدید به صورت رایگان به زائران بارگاه منور حضرت رضا(ع) خدمت رسانی می کنند.

 

عادل رضایی افزود: از چندی قبل بنا به مصوبات کارگروه های امنیتی، آستان قدس رضوی موظف شد فرایند دریافت و نگهداری امانات زائران در محل های سابق که مجاور حرم مطهر بودند را متوقف کند.

 

وی با بیان اینکه در زمان اعلام تعطیلی دفاتر امانات نیز فعالیت مجدد این دفاتر را به آسیب شناسی منوط کرده بودیم، اعلام کرد: با توجه به درخواست های مردمی و با وجود برخی آسیب شناسی های صورت گرفته، مقرر شد دفاتر امانات در مکان هایی دورتر از حرم مطهر رضوی نسبت به ارائه خدمت با ساختار مشابه دفاتر قبلی اقدام کنند.

 

رضایی با اشاره به اینکه دفاتر جدید امانات کماکان در همان محل های فعالیت شرکت خصوصی واقع شده اند، اظهار کرد: فرایند خدمت رسانی رایگان این دفاتر، طی 72 ساعت آینده آغاز خواهد شد.

 

مدیر کل حراست آستان قدس رضوی تاکید کرد: آستان قدس رضوی در طول ادوار مختلف همواره خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی را به عنوان اولویت کاری خود در نظر گرفته و در این راستا خدمات متنوع و متعددی را نیز در حوزه های مختلف رفاهی، فرهنگی، تبلیغی، بهداشتی، درمانی و ... تدارک دیده و ارائه داده است.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی

کلمات کلیدی

  • ناشناس 1 0

    واقعااااا تاسف داره برای استان قدس که اینکارو کرد و برای مدتی از مردم پول گرفت. واقعاا متاسفم براشون با این طرح. متولیان حرم نمیدونستن که امام رضا اینقد خودش دزامد داره که نیازی به اینکارا نبوده. به امام رضا واگذار میشن.

ارسال نظر

تریبون