تاریخ خبر: کد خبر: 7541

20بخیه؛ مزد نهی از منکر یک روحانی مشهدی

روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر گفت: مشخصات خودرویی را که سرنشینان آن بنده را مورد ضرب و شتم در حین امر به معروف قرار دادند، در اختیار پلیس قرار داده‌ام.

20بخیه؛ مزد نهی از منکر یک روحانی مشهدی

به گزارش قاصدنیوز، حسین خادم‌الخمسه در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به واقعه درگیری با اراذل و اوباش اظهار داشت: خودروی مورد استفاده ضاربان شناسایی شده اما تاکنون دستگیر نشده‌اند.

 

وی افزود: عصر جمعه در خیابان منتهی به مسیر اسماعیل‌آباد متوجه حضور یک خانم کنار خیابان شدم که مسیر را به‌صورت به‌عکس طی می‌کرد که در این هنگام یک فرد موتورسوار به‌همراه یک راکب برای این خانم مزاحمت ایجاد کردند.

 

روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر خاطرنشان کرد: در ابتدا تصور داشتم که این موتورسواران سعی در ربودن کیف آن خانم دارند که بعد متوجه شدم که آن دو فرد قصد سوار کردن به‌زور آن خانم روی موتور را دارند.

 

وی عنوان کرد: پس از مشاهده ایجاد آزار و اذیت به‌سمت آن دو جوان رفتم و با یک بیان آرام و محترمانه درخواست عدم مزاحمت برای آن خانم کردم که با اعتراض یکی از آن دو نفر با لحن بسیار زشت مواجه شدم.

 

خادم‌الخمسه ادامه داد: سخنان و توهین‌های آن جوان را نادیده گرفته و به‌صورت مجدد از آن دو درخواست کردم که از ایجاد مزاحمت برای آن خانم دست بکشند که ناگهان با ضربه محکم یکی از آن دو جوان بر روی سینه مواجه شدم.

 

روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر گفت: پس از این حرکت، بنده واکنشی نشان ندادم و تنها تلاش می‌کردم تا از ضربه‌های آنها دوری و شرایط را برای فرار آن خانم ایجاد کنم.

 

وی افزود: یکی از آن دو جوان با بیان "هم اکنون تو را با چاقو می‌زنم" سعی در ترساندن من داشت و من فکر نمی‌کردم که وی دست به چنین کاری بزند اما ناگهان در کتفم احساس سنگینی عجیبی کردم بلافاصله نیز چاقوی دیگری در دست چپم فرو رفت.

 

خادم‌الخمسه ابراز کرد: در هنگام وقوع این حادثه آن خانم توانست از این مکان دور شده و به جای امنی برود و من نیز در این لحظه انگیزه‌ای برای ماندن نمی‌دیدم بنابراین از محل دور شده به‌سمت خودروی شخصی خود راه افتادم.

 

روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر با بیان اینکه پس از دقایقی ضاربان به محل بازگشتند، گفت: پس از چند دقیقه آنها به محل اولیه بازگشتند و زمانی که بدن مرا غرق در خون دیدند به‌همراه یکی از دوستان دیگرشان با یک خودروی پراید متواری شدند که بنده نیز موفق به برداشتن پلاک آن خودرو شدم.

 

وی با اشاره به پیگیری‌های نیروی انتظامی تأکید کرد: خوشبختانه پلاک خودرو به نیروی انتظامی داده شده و آن‌ها قول داده‌اند که نهایت سعی خود را برای یافتن ضاربان انجام دهند.

 

خادم‌الخمسه با اشاره به وضعیت جسمانی کنونی خود گفت: در حال حاضر 7 بخیه روی دست، 6 بخیه در پشت دست و تعدادی بخیه روی کتفم خورده است.

 

روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر افزود: ضربه چاقو به کف دستم به‌گونه‌ای بود که چاقو از یک طرف دستم وارد و از سویی دیگر خارج شد.

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون