تاریخ خبر: کد خبر: 7365

سینما آفریقا مشهد موقتاً تعطیل شد

مدیر سینما آفریقا مشهد با بیان اینکه بازسازی این سینما از ۱۴ آذرماه آغاز شده است، گفت: بهمن ماه سینما آفریقای مشهد مجدد بازگشایی می‌شود.

به گزارش قاصدنیوز، مهدی تجویدی در گفت‌وگو با تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: بازسازی سینما آفریقا مشهد از دو هفته گذشته آغاز شده است اما هنوز برآورد هزینه در این زمینه نشده است.

 

مدیر سینما آفریقا مشهد با اشاره به این مطلب که بخشی از بازسازی این سینما در حوزه ارتقای تجهیزات دیجیتال این سینما است، افزود:کف، سالن انتظار، صندلی، تجهیزات، سرویس‌های بهداشتی، دیوار و سقف سینما مورد بازسازی قرار می‌گیرد و تلاش می‌شود بازسازی این سینما تا بهمن ماه به پایان می‌رسد.

 

تجویدی با بیان اینکه مسئله بازسازی و تعمیر سینما آفریقا مشهد از چندی قبل مطرح بوده است، تصریح کرد: بازسازی این سینما از 14 آذر ماه آغاز شده و تا قبل از برگزاری جشنواره فیلم فجر در مشهد بازسازی این سینما به اتمام می‌رسد.

 

وی با بیان اینکه سینما آفریقا مشهد امسال میزبان فیلم‌های جشنواره فیلم فجر است،گفت: امسال فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مشهد در این سینما برای علاقمندان به هنر هفتم نیز اکران می‌شود.

 

مدیر سینما آفریقا مشهد در رابطه با میزان فروش آخرین فیلم‌های اکران شده در این سینما گفت: فیلم محمد(ص) در این سینما 300 میلیون فروش داشته است؛ همچنین از شاهزاده روم نیز استقبال خوبی شد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون