تاریخ خبر: کد خبر: 7159

«فرشتگان» و «بدرتوس» منحل و در قالب «آرمان» فعالیت می‌کنند

مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه فرشتگان، بدرتوس و سایر موسسات مالی فاقد مجوز منحل و در قالب موسسه آرمان فعالیت خود را آغاز می‌کنند، گفت: احتمال تغییر نام موسسه مالی و اعتباری آرمان وجود دارد.

به گزارش قاصدنیوز، علی رسولیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با اشاره به وضعیت نابسامان و تجمع‌های روزهای اخیر موسسات مالی بدر توس و فرشتگان اظهار کرد: آنچه مشخص بوده مهم‌ترین مشکل این موسسات از جمله بدر توس مشکل نقدینگی است.

 

وی افزود: در حال حاضر اساسنامه موسسه آرمان در شورای پول و اعتبار تصویب شد و بر مبنای آن قرار است موسساتی نظیر بدرتوس و فرشتگان منحل شود و همه آنها در قالب موسسه آرمان فعالیت کنند.

 

مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: تمامی موسسات نظیر بدرتوس، فرشتگان و الزهرا قرار است در قالب موسسه آرمان که ممکن است نام آن تغییر کند دارای مجوز شده و پس از اخذ مجوز فعالیت خود را آغاز کنند.

 

رسولیان از جلسات اخیر خود با هیئت مدیره موسسه آرمان خبر داد و عنوان کرد: در جلسه‌ای که داشتیم بر این موضوع تاکید کردیم کمبود نقدینگی را باید مدیریت کنند و حسابرسی‌ها را انجام داده و جواب مردم را بدهند.

 

وی تصریح کرد: مسئولیت رسیدگی به وضعیت این موسسات با بانک مرکزی بوده و کنترل این فضای نابسامان به عهده ما نیست اما باز هم ما به منظور رسیدگی به وضعیت مردم با این موسسات و هیئت مدیره آرمان جلسات مفیدی را گذاشته‌ایم.

 

مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: باید هر موسسه مالی و اعتباری با اخذ مجوز و زیر نظر بانک مرکزی فعالیت کرده تا چنین مشکلاتی رخ ندهد و بانک مرکزی نیز باید به چنین وضعیت نابسامان مردم رسیدگی کند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون