تاریخ خبر: کد خبر: 702

طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود

طرح ضیافت اندیشه اساتید از 26 تیر تا اوایل شهریور ماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش قاصدنیوز، شریف در گفتگو با خبرنگار«خبرگزاری دانشجو» در مشهد، در خصوص چگونگی برگزاری طرح ضیافت اساتید دانشگاه فردوسی بیان کرد: طرح ضیافت اندیشه دانشگاه فردوسی برای پنجمین سال متوالی است که در این دانشگاه برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به این‌که این طرح شامل کلیه دانشکده‌های علوم انسانی و فنی دانشگاه می‌شود، تصریح کرد: در دانشگاه فردوسی حدود 750 عضو هیات علمی مشغول به کار هستند که حدود 700 نفر آنان در این طرح شرکت خواهند کرد .همچنین در این طرح تعدادی از اساتید خارج از دانشگاه و حتی خارج از استان نیز حضور خواهند داشت.
 
مسئول طرح ضیافت اساتید دانشگاه فردوسی مشهد با بیان این‌که 15 کارگاه در طول طرح برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در هر کارگاه حداکثر 25 استاد حضور خواهند داشت که از ساعت 9 تا 13 در این کارگاه‌ها حضور خواهند داشت.
 
شریف ادامه داد: در طول دوره، پنج عنوان آموزشی به اساتید ارائه خواهد شد که اخلاق حرفه‌ای، اندیشه سیاسی- معرفتی، تاریخ تمدن، اصول تعلمی و تربیت اسلامی و فلسفه علم، عناوین این کارگاه‌هاست.
 
وی با بیان این‌که این دوره از از 26 تیر ماه تا اوایل شهریور ماه جاری برگزار خواهد شد گفت: ملکی، منتظری، خسروپناه، خسروباقری و خزری اساتید این طرح هستند.
 
مسئول طرح ضیافت اساتید دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص تفاوت این دوره با دوره‌های گذشته طرح ضیافت بیان داشت: تاکید بر کارگاهی بودن، تاکید بر حضور حداکثر 25 استاد در هر کارگاه و کیفی برگزار شدن، تاکید بر تفکیک اساتید حوزه علوم انسانی و فنی از جمله تفاوت‌های این دوره است.
 

شریف در پایان تصریح کرد: اساتیدی که در دوره‌های گذشته طرح شرکت کرده‌اند در این دوره در کارگاه‌های سطح 2 و اساتیدی که تا کنون در این طرح حضور نداشتند در کارگاه‌های سطح یک شرکت خواهند کرد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون