تاریخ خبر: کد خبر: 6992

آیا فیلم ضدایرانی در دانشگاه فردوسی، بدون نقد اکران خواهد شد؟

اکران فیلمی ضدایرانی، بدون ته‌مایه هنری و حتی دارای گاف‌های سیاسی اجتماعی در دانشگاه پایتخت معنوی ایران به چه معناست و مسئولین این دانشگاه با چه انگیزه ای نسبت به صدور مجوز این اکران بدون نقد در سالگرد روز مبارزه با استکبار جهانی اقدام نموده اند.

آیا فیلم ضدایرانی در دانشگاه فردوسی، بدون نقد اکران خواهد شد؟

به گزارش «قاصدنیوز»، در روزهای منتهی به سالگرد تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 1358، تشکل های دانشجویی مطابق هرسال در گیر و دار برگزاری برنامه های مناسبتی در این ایام هستند.

 

در خبرها آمده است انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد که به مدد مدیران سیاسی در دوران «روحانی مچکریم» دچار استحاله شده، درصدد اکران فیلم ضدایرانی «آرگو» می‌باشد. با بررسی‌های صورت گرفته و در ظاهر، قرار است این برنامه، بدون نقد و در آمفی تئاتر دانشکده الهیات و آن هم یک روز قبل از یوم الله سیزدهم آبان برگزار شود.

 

جای سوال اینجاست که اکران فیلمی ضدایرانی، بدون ته مایه هنری و حتی دارای گاف‌های سیاسی اجتماعی در دانشگاه پایتخت معنوی ایران به چه معناست و مسئولین این دانشگاه با چه انگیزه ای نسبت به صدور مجوز این اکران بدون نقد در سالگرد روز مبارزه با استکبار جهانی اقدام نموده اند.

 

 

 

مرتبط:

- نقد آرگو با حضور نادر طالب زاده

کلمات کلیدی

 • قاسم 0 0

  باشه چشم! گفتم بعد از خبر رسانه پرطرفدارقاصدنیوز، حتما آرش فهیم و صادق کوشکی برای نقد آرگو به دانشگاه فردوسی بیایند! شما نگران نباشید!!

  • 0 0

   اونقد تابلو این فیلم رو که محصول 2012 است رو آوردن پخش کنن برای بزک کردن آمریکا!!!! کلا عقبن از ماجرا...

 • محمد رستمی 0 0

  آقایون انجمن ظاهرا مدیر سرویس سیاسی روزنامه خراسان رو به صورت فرمالیته آورده بودن برای نقد... فیلم هم بدون سانسور پخش شد متاسفانه...

ارسال نظر

تریبون