تاریخ خبر: کد خبر: 6936

موسسه عسگریه، متولی بدهی‌های میزان نیست

سخنگوی موسسه اعتباری عسکریه گفت: این موسسه بدهی موسسه میزان را پرداخت نمی کند.

به گزارش قاصدنیوز، این روزها مردم از دست موسسات غیرمجاز فریادشان به هواست و هر از چندگاهی نیز برای دادخواهی حق و حقوقشان منتظر تصمیمات مسولان می مانند مسولانی که فقط با عنوان برخورد می کنیم ازکنار این موسسات می گذرند. 
 
اما این بار داستان کمی فرق می کند بحث پرداخت مطالبات مردم از یک موسسه غیرمجاز به اسم میزان است که یکی تایید و دیگری تکذیب می کند. 
 
این گزارش می افزاید قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران چند روز پیش خبر از پرداخت مطالبات مردم از موسسه میزان توسط مؤسسه عسگریه داده است موضوعی که هنوز اعلام نشده واکنش موسسه عسگریه را به دنبال داشته است. 
 
همچنین دهقانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگویی گفت: بانک مرکزی این موضوع را به موسسه عسگریه اهاله داده و توافق صورت گرفته که این موسسه مبالغ کمتر از ۱۰ میلیون سپرده را بلافاصله پرداخت نماید.
 
حجه الاسلام امیر رضا خلیلی ، مدیر روابط عمومی و سخنگوی موسسه اعتباری عسکریه در گفتگویی در خصوص اظهارات اخیر برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه این موسسه متولی رسیدگی به مشکلات و بدهی های موسسه میزان  اعلام شده است، گفت: مطمئناً اگر خبری در این خصوص مطرح شده باشد باید از سوی سایت بانک مرکزی و به طبع سایت موسسه عسگریه به مردم اعلام شود. 
 
وی افزود: برهمین اساس اولین و معتبرین خبر در این خصوص باید از سوی بانک مرکزی اعلام شود و تا هنگامی که بانک مرکزی موضعی ر این خصوص اظهار نظر جدی نداشته باشد ما نمی توانیم موضعی در این موضوع اعلام کنیم. 
 
گویا مردم باید همچنان منتظر پس گرفتن پولشان باشند و موسسات غیر مجاز همچنان با پول مردم جولان دهند. 
 
منبع: رجا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون