تاریخ خبر: کد خبر: 6809

اعزام 2000 مبلغ به شهرها و روستاهای خراسان رضوی

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اعزام ۲هزار مبلغ در سطح استان در دهه نخست محرم گفت: تعداد اعزام مبلغان نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

اعزام 2000 مبلغ به شهرها و روستاهای خراسان رضوی

به گزارش قاصدنیوز، حجت الاسلام سید محمود مرویان حسینی، به خبرنگار مهر در خصوص اعزام مبلغان در ایام ماه مبارک گفت: امسال ۲ هزار و ۴۰۰ مبلغ از مشهد اعزام شدند که از این تعداد۲ هزار اعزام به شهرها و روستاهای خراسان رضوی و تعداد ۴۰۰ اعزام نیز به استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان انجام پذیرفته است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: از میان مبلغان اعزامی داخل استان،تعداد ۲۵۰ مبلغ خانم برای برگزاری مجالس عزاداری بانوان در مساجد، تکایا، هیئات مذهبی و مدارس در ایام دهه ابتدایی ماه محرم به امر تبلیغ و پاسخ به شبهات اقدام خواهند کرد.

 

وی با اشاره به اعزام یک هزار و ۷۵۰ مبلغ در سال گذشته در ایام دهه محرم اظهار کرد: امسال تعداد اعزام نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد  افزایش داشته است.

 

حجت الاسلام مرویان حسینی خاطرنشان کرد: اعزام مبلغان از هفته جاری آغاز شده است و امشب همه مبلغان در مناطق خود مستقر شده و جریان تبلیغاتی آن ها نیز تا ۱۲ محرم ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه اداره کل تبیلغات اسلامی خراسان رضوی در دهه اول محرم و دهه پایانی ماه صفر اعزام ویژه دارد، تصریح کرد: از میان ۲ هزار و ۴۰۰ نفر از مبلغان اعزامی امسال، حدود ۸۰۰ نفر از آن ها تا پایان ماه صفر و به مدت ۲ ماه در مناطق تبلیغی خود حضور خواهند داشت.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون