تاریخ خبر: کد خبر: 6142

در سایه غفلت نهادهای نظارتی/

شاعر حامی خواننده هتاک در مشهدمقدس چه می‌کند؟+عکس

این حلقه اجتماعی پس از افشای اولیه فعالیت‌شان در مجموعه ای متعلق به یکی از مراکز فرهنگی تهران، به فعالیت در شهرستانها روی آورده است به طوریکه پدرخوانده گروه "ما شریم" در سایتش اعلام کرده است که نا امید نشده و با سفر به یکی از شهرستانها به عضو گیری برای این حلقه ادامه خواهد داد!

به گزارش«قاصدنیوز»، بعدازظهر امروز(شنبه) دو شاعر که پیش از این حرف و حدیثهای بسیار فراوانی درخصوص همکاری آنان با خواننده مرتد یعنی شاهین نجفی منتشر شده بود، در برنامه جشن امضای کتاب در یک فروشگاه کتاب در مشهد شرکت کردند.

 

مهدی موسوی

سید مهدی موسوی و فاطمه اختصاری در فروشگاه کتاب آبان مشهد

 

در ادامه مختصری از سوابق این افراد به روایت باشگاه خبرنگاران جوان را می خوانید:

 

شاهین نجفی خواننده مرتد اسامی چند تن از اعضای حلقه فعال در ایران را که در تولید آخرین آلبومش به او کمک کرده بودند بر روی جلد آلبوم ذکر کرده است.

 

 

بر اساس وبگردی های خبرنگار گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران و بنابر قضاوت کاربران اینترنتی و نه قضاوت خبرنگار باشگاه خبرنگاران در این آلبوم علاوه بر بی احترامی به ساحت مقدس امام معصوم(ع) در دیگر آهنگ‌ها به رذایل اخلاقی دیگرنیز پرداخته شده است و ادبیات به کار برده شده در اشعار این اثر مستهجن از سخیف ترین نوع ادبی و با استفاده از ناسزاهای رکیک شکل گرفته است.

 

 

حلقه به اصطلاح ادبی شاهین نجفی خود را در فضای مجازی با عنوان گروه " ما شرّیم " معرفی می کند.این حلقه ضد فرهنگی سعی می‌کند با حمایت ناتوی فرهنگی غرب و با وجود طرح شکایت دستگاه قضایی از خواننده مرتد و محکومیت اجتماعی توسط ایرانیان مسلمان از او حمایت کند و در این راه با تشکیل کمپین‌هایی در شبکه‌های به اصطلاح اجتماعی اثر موهن خواننده مرتد را تبلیغ می‌کند.

 

 

 

 

 

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در ادامه به نتایج دیگری از اقدامات حلقه ضد دین برخورد از جمله اینکه"مهدی موسوی" به همراه "فاطمه اختصاری" که خود را شاگرد" موسوی" می داند ، حلقه ای را در بین اهالی علاقمند به شعر(البته به اصطلاح شعر) مدیریت می کنند که در شبکه های اجتماعی فیلتر شده به تبلیغ بی بند و باری جنسی و انحرافات اخلاقی و تولید اشعار سیاسی در حمایت از فتنه 88 مشغولند.

 

این حلقه در بیرون فضای مجازی با حضور در کافی شاپ های شهرتهران و برگزاری میهمانی های مختلط در شهرهای دیگر برای اقدامات خبیثانه خود برنامه ریزی می کنند. همه میهمانی های مختلط آنها بدون رعایت مسایل اخلاقی صورت می پذیرد که تصاویر آن برای جذب نیروهای بیشتر برای گروه " ما شرّیم " در شبکه های اجتماعی نیز منتشر می شود.

 

 

 

 

"مهدی موسوی" که تخصصش داروسازی است نقش پدر خوانده این حلقه را برعهده دارد . وی خود را بنیانگذار غزل پست مدرن و جنبش شاعران پیرو پست مدرنیسم در ایران می داند. وبلاگ او از وبلاگهای فعال در پرشین بلاگ و بلاگفا بوده است.او بعد از شکست فتنه 88 و در حمایت از جریان اعتراضی ضد نظام وبلاگش را بست؛ اما بعد از شش ماه دوباره به نوشتن پرداخت.

 

 

 

 

 

بسیاری از کتاب‌های او توسط وزارت ارشاد برای چاپ در ایران نامناسب تشخیص داده شده و ممنوع می‌باشند. او هم‌چنین در زمینه‌های نقد، داستان و سینما هم به فعالیت مشغول است.

 

خود وی در مصاحبه با یک روزنامه می گوید : "چند تا کتاب چاپ کرده ام که نصفشان بدون مجوز بوده و نصفشان هم توقیف شده اند یا اجازه ی چاپ مجدد ندارند"!

 

پدرخوانده حلقه " ما شریم " با ارائه سه کتاب در نمایشگاه کتاب امسال و سفر به شهرهای مختلف ایران نظیر کرج ، تهران، شاهرود، مشهد و ... به منظور گسترش حلقه ابتذال به ایجاد کارگاه‌های شعر و داستان در این شهرها مشغول بوده و متاسفانه هنوز فعالیت های ضد دینی و فرهنگی او در کنار تبلیغات منفی او علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

 

در کنار این اقدامات موسوی کارگاهی را نیز با عنوان کارگاه مجازی آنلاین برای جذب نیرو فعال کرده است .

 

از دیگر فعالیت های او حضور در نشست ها و شعرخوانی در دانشگاههای داخل کشور است.

 

 

 

 

بر اساس اطلاعات به دست آمده از وبلاگ "موسوی" ، او از سال 89 به همکاری با خواننده مرتد مشغول است. در آخرین آلبوم خواننده مرتد سه اثر از وی دیده می شود که از آنها میتوان بعنوان سخیف ترین و مستهجن ترین ترانه های فارسی نام برد. ترانه هایی که با تولید کلیپ برای آنها و انتشار در فضای مجازی، رفتارهای جنسی غیرمتعارف ، همجنس بازی ، مصرف مشروبات الکلی ، بی بند و باری و رذائل اخلاقی دیگر تبلیغ می شود.

وی با اظهار برادری با خواننده مرتد و در تأیید و تبلیغ اثر مبتذلش می گوید : " خبر خوب این روزها انتشار آلبوم خواننده ی محبوب «شاهین نجـفی» است. باعث خوشحالی و مسرّت است که لطف برادر عزیزم شامل من هم شده و سه شعر از من را در این آلبوم قرار داده است. از دور، دست همه ی آنهایی را که با همکاری در به وجود آوردن این آلبوم، بهترین لحظات این روزهایم را ساختند می بوسم و می گویم: متشکرم! "

 

پدر خوانده گروه "ما شریم"با اظهار تاثر از عدم حضور شاهین نجفی در عکس های دسته جمعی شان در یکی از کافی شاپ های تهران آرزو می کند که روزی وی را در تهران در آغوش بکشد!

 

 

 

"موسوی" همچنین هر ساله در روز منحوس تولد خواننده مرتد شعری را برای او سروده و تقدیم به برادر عزیز مرتدش می‌کند! که همه گی برگرفته از اجراهای سخیف خواننده مرتد است .

 

 

وی همچنین با بوسیدن دست طراح جلد اثر بی شرمانه خواننده مرتد به اعتقاد دینی ایرانیان که با اکانت گروهی " رضا احمدی پیج " فعالیت می کند از به روز بودن صفحات مستهجنش در فیس بوک اظهار خوشحالی و تشکر می کند!

 

 

این حلقه اجتماعی پس از افشای اولیه فعالیت شان در یکی از اماکن زیر مجموعه یکی از مراکز فرهنگی تهران، به فعالیت در شهرستانها روی آورده است به طوریکه پدرخوانده گروه "ما شریم" در سایتش اعلام کرده است که نا امید نشده و با سفر به یکی از شهرستانها به عضو گیری برای این حلقه ادامه خواهد داد!

 

وی حتی برخی از اشعارش که محتوای سخیف در خصوص ارتباطات غیر اخلاقی را دارد کما فی السابق در سایت های داخلی و اختصاصی به انتشار می رساند!

 

 

 

کلمات کلیدی

 • سید ابوالفضل 29 9

  افرین بر قاصد نیوز که در برابر سکوت همه رسانه های ارزشی به تنهایی قد علم کرده و در مقابل ناهنجاری ها ایستادگی می کند.

  • ناصر 27 4

   مرگ بر منافق

 • مسعود 23 4

  هر که با علی و آل علی (علیه السلام) در افتاد ،ور افتاد-قاصد نیوز راهت مستدام

 • حمزه 15 7

  شما که مهدی موسوی رو گفتید پس چرا یغما گلرویی رو شطرنجی کردید؟اونم راست راست داره تو مملکت راه میره و هی عکسای ژست روشنفکری میگیره از خودش!!!

 • ali 24 5

  هرچه زودتر انشاءالله نابود بشند...توسط سربازان گمنام امام زمان عجل الله

 • من 6 16

  همه مشکلات جامعه مون حل شده فقط مونده همین

  • نوال 3 2

   اهای من . .چه ربطی داره بهانه گیر تون اومده هر کی هر غلطی بکنه سریع میگین مشکلات جامعه حل شده فقط مونده این. هرچیزی برای خودش مشکله. اصلا ما اینارو تو جامعه مشکل میدونیم بیخود میای اینجا نظر میدی.به هرچی مشکل داری برو اونجا نظر بده

 • احسان 13 4

  مرگ بر منافقین مزدور
  هرچه زودتر انشاءالله نابود بشند

  قاااااااصد متشکرم از روشنگری تون

 • 7 3

  بگذارید همه ی شر زور خود را بزند!!باید در کوران فتنه غربال اتفاق بیفتد،اندکی صبر سحر نزدیک است.

 • reza 2 2

  باسلام چرامسولین امر چلواینکارهارانمگیرند قبل ازاینکه خلاف بزگتری شکل بگیرد چرااینقدر شل میگیریم وبعد باید کلی خسارت به روح وفریب خوردگی جوانانمان راجبران کنیم چرا بااین کارهاازهمان اول برخورد نمشود تااینقدر هتاک وگستاخ نشوند غفلت مسولین تا کجا انه که اینقدر دم ازپاسداری ازخون شهداواسلام میدهند وآیات عظام راخواب برده

 • 2 1

  برادر بدبخت من یک جوون شاد و معمولی بود از وقتی پاش به این انجمن شعر و شاعری باز شد هم سیگاری شد بی دین و بی اعتقاد شد به همه چیز و همه کس انتقاد می کنه و بدیش اینه که احساس می کنه فقط خودش و جوجه شاعرهای هم مسلکش می فهمن در حالی که قبلا نمازش ترک نمی شد راهپیمایی ها رو حتما شرکت میکرد ...لعنت به این گروهایی که به اسم شعر و کتاب و فرهنگ بچه ها رو شستشوی مغزی میدن...لعنت به اون اشخاص و مسئولینی که به وضیفشون عمل نمی کنن و اینا ازادانه اهدافشون رو دنبال می کنن

 • مجید 0 3

  سریع اعدامش کنید ای اعراب ساکن در ایران

  • مرتضی 0 0

   آخه احمق مثلا تو ایرانی هستی ما که مسلمونیم عرب...
   باشه ما عرب تو هم کافر آمریکایی ...

 • حسین 0 0

  اقیانوس بی انتهای عصمت ائمه اطهار با پوزه نجس چند تا سگ هیچ وقت آلوده نمیشه . بزودی تکلیف همه اینها یکسره و روشن میشه . ... اندکی صبر سحر نزدیک است ...

ارسال نظر

تریبون