تاریخ خبر: کد خبر: 6022

عملیات احداث کلانتری در یکی از نقاط ناامن مشهد آغاز شد

عملیات اجرایی احداث کلانتری در منطقه اسماعیل آباد با مشارکت شرکت سپاد خراسان، نیروی انتظامی و شهرداری مشهد، طی مراسمی در منطقه تجاری گردشگری سپاد آغاز شد.

عملیات احداث کلانتری در یکی از نقاط ناامن مشهد آغاز شد

به گزارش قاصدنیوز، سردار بهمن امیری‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌رضوی اظهار داشت: امنیت از مطالبات اصلی مردم است و ضرورت ایجاد کلانتری سپاد در این منطقه از شهر کاملا حس می شود.

 

وی در ادامه تصریح کرد: کلانتری سپاد با درخواست مردم و با توجه به اهمیت امنیت در این منطقه از شهر با حمایت و تلاش شرکت سپاد خراسان و شهرداری مشهد احداث خواهد شد.

 

امیری مقدم اضافه کرد: ما علاوه بر ساخت این کلانتری، سه کلانتری دیگر در مناطق التیمور، مهرگان و رسالت در دستور کار خود داریم.

 

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌رضوی در پایان ابراز امیدواری کرد با حضور نیروی انتظامی و مشارکت مردم اثرات اجتماعی و روانی مطلوبی در مناطق حاشیه شهر داشته باشیم.

 

خبرهای خوشی از منطقه اسماعیل آباد در راه است

محمد رضا قلندر شهردار منطقه دو مشهد نیز در این مراسم گفت: شهرداری با ورود به حوزه های مختلف شهری در این منطقه با هدف تامین محیطی مناسب برای زندگی، فعالیت های خوبی داشته است.

 

وی نخستین گام برای خدمت رسانی به شهروندان را امنیت دانست و اظهار داشت: برای احداث کلانتری دو هزار مترمربع از اراضی منطقه سپاد به نیروی انتظامی اختصاص داده شده که مراحل احداث از امروز آغاز می شود.

 

قلندر با اعلام اینکه در آینده خبرهای خوشی از منطقه اسماعیل آباد خواهیم شنید بیان کرد: بزودی احداث مجتمع فرهنگی پیامبر اعظم (ص) نیز در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع در محله اسماعیل آباد آغاز خواهد شد که با مساعدت شهرداری و شرکت نوید خراسان، زمین آن در اختیار سپاه و بسیج قرار گرفته است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون