تاریخ خبر: کد خبر: 5664

ماجرای ضرب‌وشتم ناهی از منکر در پارک کوهسنگی مشهد

ظهر سه‌شنبه نیز جلسه نخست دادگاه مربوط به این پرونده با حضور این فرد برگزار شد و طبق گفته یکی از حاضران این جلسه، فرد خاطی نه‌تنها از نوع رفتار خود عقب‌نشینی نکرده بلکه پدر وی نیز همچون دختر متخلف زبان تهدید را به کار گرفته و افراد دخیل در بازداشت دخترش را به طور مکرر تهدید کرده است.

ماجرای ضرب‌وشتم ناهی از منکر در پارک کوهسنگی مشهد

به گزارش قاصدنیوز، یکی از خواهران آمر به معروف و ناهی از منکر در پی درخواست از دو زن بدحجاب برای رعایت موازین اسلامی در پارک کوهسنگی مشهد با فحاشی و ضرب‌وشتم طرف مقابل مواجه شده که این درگیری منجر به جراحت شدید در ناحیه صورت و دست آمر به معروف می‌شود.

 

در ادامه این ماجرا علی‌رغم حضور به موقع حراست پارک و هاشم دائمی، مدیر پارک و دبیر امر به معروف منطقه ۸ مشهد و پیگیری جهت اتمام ضرب‌وشتم و رسیدگی قانونی به ماجرا، زن بدحجاب نه‌تنها هتاکی به آمر به معروف و حتی فراتر از آن؛ فحاشی به مقدسات نظام جمهوری اسلامی را پایان نمی‌دهد بلکه به طور ناگهانی به سوی مدیریت پارک حمله‌ور شده و با جسم سنگین هاشم دائمی را از ناحیه صورت مورد ضرب‌وشتم قرار می‌دهد و او را تهدید به مرگ هم می‌کند! اما این پایان ماجرا نبوده؛ چراکه پس از حضور عوامل انتظامی در محل نیز زن هتاک از نبود نیروی خانم در بین عوامل انتظامی سوءاستفاده کرده و ضمن کشف حجاب، به فحاشی‌ها و تهدیدات خود ادامه می‌دهد که در نهایت با همکاری بانوان حاضر در محل به کلانتری منتقل می‌شود.

 

ادامه تهدیدات از سوی پدر متهمه!

ظهر سه‌شنبه نیز جلسه نخست دادگاه مربوط به این پرونده با حضور این فرد برگزار شد و طبق گفته یکی از حاضران این جلسه، فرد خاطی نه‌تنها از نوع رفتار خود عقب‌نشینی نکرده بلکه پدر وی نیز همچون دختر متخلف زبان تهدید را به کار گرفته و افراد دخیل در بازداشت دخترش را به طور مکرر تهدید کرده است. این در حالی‌ست که عوامل قضایی نسبت به پیگیری مجدانه قضیه چه از جنبه عمومی و چه از جنبه شاکیان خصوصی اعلام موضع کرده‌اند و افراد مضروب نیز طبق دستور مقامات جهت مشخص‌شدن سطح جراحت و اقدامات بعدی به پزشکی قانونی معرفی شده‌اند.

 

لزوم برخورد قاطع و جلوگیری از تکرار

با توجه به اهمیت موضوع امر به معروف و مطالبه عمومی مردم ولایتمدار و شهیدپرور مشهد در برخورد قاطع دستگاه‌های ذیربط با متخلفان، مسئولان قضایی و امنیتی شهر نباید از حادثه عجیب دوشنبه‌شب پارک کوهسنگی به سادگی بگذرند و نحوه رسیدگی آنها به این پرونده خاص نیز باید به گونه‌ای باشد که دیگر شاهد دهن‌کجی برخی افراد معلوم‌الحال به شعائر دینی و اسلامی و فراتر از آن قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی نباشیم.

 

منبع: صبح توس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون