تاریخ خبر: کد خبر: 5618

دهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد آغاز به کار می‌کند

مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مشهد برگزار می‌شود.

دهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد آغاز به کار می‌کند

به گزارش قاصدنیوز، دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد عصر امروز، ششم تیرماه با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی و مسئولان استانی کار خود را در جوار حرم رضوی آغاز می‌کند.

 

 

حضور قاریان برجسته کشور در برنامه افتتاحیه نمایشگاه، برگزاری محفل انس با قرآن کریم قبل از اذان مغرب،‌ برگزاری مراسم افطاری با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، قرائت محمود عبدالباسط،‌ قاری مصری و میثم تمار، قاری عراقی از جمله برنامه‌های افتتاحیه به شمار می‌رود.

 

دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد از ساعت 18 امروز عصر کار خود را در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز می‌کند و پس از آن مردم می‌توانند تا 15 تیرماه از ساعت 18 تا 24 برای بازدید به نمایشگاه مراجعه کنند.

 

بر اساس این گزارش، 27 بخش و 31 کمیته در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد به فعالیت می‌پردازند، برای این دوره از نمایشگاه 600 غرفه درنظر گرفته شده است تا نهادها، مؤسسات قرآنی و هنرمندان بتوانند به ارائه جدیدترین آثار خود در زمینه قرآن و عترت بپردازند.

 

منبع: ایکنا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون