تاریخ خبر: کد خبر: 5614

فرماندار مشهد دو روز پس از استعفا اذعان کرد/

اجتماع «اجازه نمی‌دهیم» مشهد سوژه مطالعاتی وزارت کشور شده بود

گلستانی تصریح کرد: گروهی از دفتر پژوهشها و مطالعات وزارت کشور با هدف بررسی این اجتماع به صورت پروژه مطالعاتی و انتقال آن به عنوان یک الگوی مطلوب به سایر نقاط کشور به مشهد سفر کرده بودند.

اجتماع «اجازه نمی‌دهیم» مشهد سوژه مطالعاتی وزارت کشور شده بود

به گزارش «قاصدنیوز»، همزمان با آن که علی‌محمدگلستانی فرماندار مشهد خبر از استعفای خود برای کاندیداتوری مجلس از حوزه انتخابی ساوه داده بود، برخی رسانه ها از این استعفا به عنوان برکناری به خاطر تجمع بزرگ «اجازه نمی دهیم»  مشهد یاد کردند.

 

در این کشاکش، فرماندار سابق مشهد در خلال گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان رضوی به نکته ای پیرامون اجتماع «اجازه نمی‌دهیم» اشاره کرد.

 

وی  اذعان کرد: گروهی از دفتر پژوهشها و مطالعات  وزارت کشور با هدف بررسی این اجتماع به صورت پروژه مطالعاتی و انتقال آن به عنوان یک الگوی مطلوب به سایر نقاط کشور به مشهد سفر کرده بودند.

 

جالب است که علی‌رغم تاکیدات برگزارکنندگان تجمع بزرگ «اجازه نمی‌دهیم» مشهد بر گفتمانی بودن برنامه، فشارهایی از سوی مسئولین دولتی برای لغو آن بوجود آمده بود. حال با این اوصاف باید پرسید چرا با اجتماعات اجازه نمی‌دهیم در سطح کشور برخورد قهری صورت گرفت، در حالی که این برنامه ها همگی در راستای لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب و در پاسخ به زیاده خواهی غربی ها در مذاکرات هسته ای بود.

 

کلمات کلیدی

 • 2 1

  زور نکنن به نتیجه نمیرسن... خواست خدا بود...
  خخخخخخخ

 • سید محمد جعفری 2 0

  کسانی از این خروش احساس ترس میکنند که دلشان با غربیهاست
  غیر این باشد باید از این صفوف عزت خواه تکریم کنند

 • اسرا 2 0

  این تجمعات علیه امریکا ومتحداش هست چرا به دولت برمیخوره؟

ارسال نظر

تریبون