تاریخ خبر: کد خبر: 5412

شب گذشته در چهارراه میدان بار روی داد/

سارقان مسلح در مشهد 4 کیلو طلا دزدیدند

در پی سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در مشهد، تیم‌های ویژه پلیس برای پیگیری پرونده تحقیقات خود را آغاز کرده‌اند.

سارقان مسلح در مشهد 4 کیلو طلا دزدیدند

به گزارش قاصدنیوز، سرهنگ حجت نیک‌مرام، فرمانده انتظامی مشهد اظهار کرد: ساعت 21:25 نوزدهم خرداد ماه چهار جوان موتورسوار با دو دستگاه موتورسیکلت مقابل طلافروشی واقع در محدوده چهارراه میدان بار توحید مشهد توقف کرده‌اند.

 

وی افزود: دو موتورسوار که کلاه کلاسکت به سر داشته‌اند هنگام تعطیلی طلافروشی وارد مغازه شده و با تهدید اسلحه اقدام به سرقت مقادیری طلا کرده‌اند.

 

نیک‌مرام ادامه داد: سارقان بدون تیراندازی از محل گریخته‌اند و با گزارش این سرقت مسلحانه به فوریت‌های پلیسی 110 تیم‌های گشت و عملیات کلانتری شهید هاشمی‌نژاد مشهد در کمتر از چهار دقیقه خود را به محل رسانده‌اند.

 

وی با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه برابر اعلام مالک طلافروشی مشخص شد سارقان مقدار تقریبی چهار کیلوگرم طلا به سرقت برده‌اند، خاطرنشان کرد: تیم‌های ویژه‌ای برای پیگیری این پرونده با توجه به سرنخ‌های موجود در پلیس مشهد تشکیل شده و کارآگاهان خراسان رضوی نیز تحقیقات علمی این پرونده را آغاز کرده‌اند.

 

فرمانده انتظامی مشهد از شهروندان خواست در صورت کسب هرگونه اطلاعی از این سرقت مراتب را به پلیس 110 اعلام کنند.

 

نیک‌مرام اضافه کرد: با دستور مقام قضایی پرونده برای این سرقت پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی و بررسی بیشتر تا شناسایی و دستگیری سارقان مسلح به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ارجاع شد، که اطلاعات بیشتر از مراحل رسیدگی به پرونده سرقت متعاقبا به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون