تاریخ خبر: کد خبر: 5192

فراخوان دومین کنگره شعر مهدویت با شعار«تا انقلاب مهدی»

فراخوان دومین کنگره شعر مهدویت با شعار «تا انقلاب مهدی(عج)» از سوی فرهنگ سرای انتظار مشهد اعلام شد.

به گزارش قاصدنیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، فرهنگ سرای انتظار، فراخوان دومین کنگره شعر مهدویت با شعار«تا انقلاب مهدی(عج)» را اعلام کرد.

 

محورهای موضوعی این کنگره که همزمان با ایام نیمه شعبان برگزار خواهد شد، پیرامون استکبار ستیزی و عدالت گستری قیام حضرت مهدی(عج)، تفاوت انتظارعالمانه و انتظار عامیانه، وحدت مذاهب اسلامی بر موضوع ظهور منجی بشریت، نیمه شعبان روز جهانی مستضعفان، ولایت فقیه ،نیابت از ولایت امام عصر، انقلاب اسلامی و آمادگی جهانی برای انقلاب حضرت مهدی(عج) است.

 

علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند سروده‌ه‍ای جدید خود رادر قالب‌های مختلف شعری تا 5 خرداد 94 ارسال کنند. در این دوره به 5 نفر از نفرات برتر و 12 نفر از برگزیدگان این جشنواره هدایای ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

 

مراسم اختتامیه جشنواره سراسری شعر مهدویت 11 خردادماه همزمان با ایام نیمه شعبان و با حضور شاعران انقلابی کشورهای اسلامی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

 

علاقمندان می‌توانند آثار خود را به نشانی دبیرخانه مشهد مقدس، بولور مجد، فرهنگسرای انتظار و یا به  نشانی اینترنتی entezar.enghelabi@gmail.com ارسال کنند.

کلمات کلیدی

  • جعفر نصیری 0 0

    آیا اینجانب در دومین جشنواره شعر حائز مقام شده ام؟

ارسال نظر

تریبون