تاریخ خبر: کد خبر: 5110

آغاز ثبت‌‌نام دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد

معاون قرآن و عترت اداره‌‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آغاز ثبت‌‌ نام جهت حضور در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام محمدتقی کاظمی‌نسب، معاون قرآن و عترت اداره‌‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، اظهار کرد: دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد نیمه اول ماه مبارک رمضان در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

 

معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد را بزرگترین نمایشگاه قرآنی کشور بعد از تهران دانست و عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم امسال میزبان خوبی باشیم.

 

وی در ادامه با اشاره به برگزاری دهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد، گفت: جلسات هماهنگی این نمایشگاه آغاز شده است که بر اساس این جلسات، کمیته‌های مختلف و برنامه‌ریزی‌های انجام شده این نمایشگاه در نیمه اول ماه مبارک رمضان در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

 

کاظمی‌نسب با بیان اینکه رویکرد دهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد «تولیدمحوری» است، گفت: بر این اساس تمرکز اصلی ما بر ارائه تولیدات و محصولات قرآنی استان خواهد بود.

 

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند از 23 اردیبهشت‌ماه تا 23 خردادماه سال جاری به مدت یک‌ ماه به صورت حضوری به دبیرخانه نمایشگاه در مجتمع فرهنگی ـ هنری صاحب‌الزمان(عج) مراجعه و یا از طریق سایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به نشانی khrz.farhang.gov.ir برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کنند. 

 

منبع: روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون