تاریخ خبر: کد خبر: 4718

12هزار زوج دانشجو راهی مشهد می‌شوند

مرحله دوم هجدهمین دوره طرح ملی همسفر تا بهشت در مشهد مقدس آغاز شد.

12هزار زوج دانشجو راهی مشهد می‌شوند

به گزارش قاصدنیوز، مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت گفت: این مراسم در حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) آغاز شد و تا یکم خرداد امسال ادامه دارد.


حسین جوادی افزود: در این مدت 12هزار زوج دانشجو در قالب 15کاروان در مشهد مقدس حضور خواهند یافت و از برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی که برای آن‌ها تدارک دیده شده بهره‌مند می‌شوند.


وی گفت: در هجدهمین مراسم ازدواج دانشجویی بیش از 25هزار زوج دانشجو که تاریخ عقد آن‌ها در بازه زمانی مهر 92 تا مهر 93است شرکت می‌کنند.


حسین جوادی افزود: برنامه افتتاحیه کاروان‌ها در بارگاه نورانی حضرت ثامن الحجج(ع) با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب به دانشجویان آغاز می‌شود و پس از بهره‌مندی از سخنرانی استادان برجسته دینی از جمله حجج‌اسلام محسن قرائتی و محمدکاظم راشدیزدی با قرائت جمعی میثاق‌نامه دانشجویی و ذکر توسل به پایان می‌رسد.


مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت گفت: برگزاری مراسم جشن ازدواج، مسابقه حفظ قرآن به صورت کتبی و شفاهی، جلسه پرسش و پاسخ در باره مسائل خانوادگی، قرائت مناجات سحر در مضجع شریف رضوی، مسابقات قرآنی و فرهنگی و اهدای کتاب، برگزاری کارگا‌ه‌های آموزشی در حوزه مهارت‌های زندگی و مشاوره مشاوران مجرب در هتل‌های محل اسکان زوج‌ها از برنامه‌های این دوره ها است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون