تاریخ خبر: کد خبر: 4714

مجموعه فرهنگی «دهکده مقاومت» در مشهد مقدس راه اندازی می‌شود‌

معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) گفت: به دنبال راه اندازی یک مجموعه فرهنگی، تفریحی و انقلابی با عنوان دهکده مقاومت در مشهد مقدس هستیم و طرح ریزی اولیه آن نیز در حال انجام است.

مجموعه فرهنگی «دهکده مقاومت» در مشهد مقدس راه اندازی می‌شود‌

به گزارش قاصد نیوز، محمد علی چمی‌گو در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: مهمترین اولویت‌های معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع) برای سال جدید شامل مباحث فرهنگی و اجتماعی و پیگیری این اولویت‌ها و مباحث به ویژه در حاشیه شهر مشهد مقدس است.

 

معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: ساماندهی مسئولان فرهنگی پایگاه‌های مقاومت استان را نیز در دستور کار خود قرار داده‌ایم و امیدواریم با برنامه ریزی‌های انجام شده در این زمینه نیز بتوانیم انسجام بیشتری را در میان مسئولان پایگاه‌های خود ایجاد کنیم.

 

چمی گو عنوان کرد: علاوه بر این به دنبال راه اندازی یک مجموعه فرهنگی، تفریحی و انقلابی با عنوان دهکده مقاومت در مشهد مقدس هستیم و طرح ریزی اولیه آن نیز در حال انجام است و امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم مقدمات اجرایی آن را فراهم کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: در زمینه شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری عنوان شده است اعتقاد ما این است که بیشتر باید کارهای عملیاتی انجام شود و از تولید محتوا و فضاهای تئوریک باید تا حدودی فاصله بگیریم.

 

معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) گفت: علاوه بر این در بحث خانواده پایدار به ویژه در مناطق حاشیه شهر مشهد مقدس نیز برنامه ریزی‌های مناسبی از سوی این معاونت انجام شده است و به سایر ارگان‌های متولی در این زمینه نیز همیاری لازم را انجام می‌دهیم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون