تاریخ خبر: کد خبر: 4690

جزئیات دیدار مدیران شهری مشهد با رهبر انقلاب

انتظاری هروی توسعه برخورد با مفاسد اداری را دیگر موضوع مطرح‌شده در ملاقات با رهبری عنوان کرد و گفت: بعد از بیان گزارش‌ها، ایشان ابراز رضایت کردند و فرمودند «کارهای بسیار خوبی انجام می‌شود».

جزئیات دیدار مدیران شهری مشهد با رهبر انقلاب

به گزارش قاصدنیوز، محسن انتظاری هروی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار با رهبر معظم انقلاب، گفت: در موقعیت کوتاهی همراه به آقای شهردار خدمت حضرت آقا رسیدیم و گزارش مکتوبی در رابطه با ارتفاعات جنوب، حاشیه شهر و اقدامات اساسی که در شهر مشهد اتفاق می‌افتد به ایشان ارائه کردیم.

 

وی، توسعه برخورد با مفاسد اداری را دیگر موضوع مطرح‌شده در این ملاقات عنوان کرد و ادامه داد:، بعد از بیان گزارش‌ها، ایشان ابراز رضایت کردند و فرمودند «کارهای بسیار خوبی انجام می‌شود».

 

رییس شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: به ایشان عرض کردیم رویکرد شورا و شهرداری با توصیه‌های حضرت امام (ره) و جنابعالی، حرکت به سمت محرومین و حاشیه شهر است که رهبری فرمودند «غیرازاین از شما انتظار نمی‌رود که دنبال کنید».

 

وی بابیان این‌که ایشان توصیه و نکته خاصی مطرح نکردند، خاطرنشان کرد: این رضایتمندی رهبری، بزرگ‌ترین عیدی به شورا و شهرداری مشهد بود.

 

منبع: مشهدپیام

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون