تاریخ خبر: کد خبر: 4613

زائران مشهد بیننده فیلم‌های جشنواره عمار می‌شوند

دبیرجشنواره فیلم عمار خراسان رضوی از میزبانی فیلم های عمار در ایستگاه های بهارانه و پذیرایی از زائران حرم رضوی و گردشگران خبر داد.

زائران مشهد بیننده فیلم‌های جشنواره عمار می‌شوند

به گزارش قاصدنیوز، احسان مینایی راد روز سه شنبه در بازدید از ستاد استقبال بهار شهرداری مشهد اظهار کرد: با همکاری شهرداری مشهد و با برپایی ایستگاه های بهارانه علاوه بر اکران فیلم های جشنواره عمار نسبت به توزیع دو هزار بسته فرهنگی در بین زائران حرم رضوی در ایام نوروز اقدام شد.

 

وی با بیان اینکه در همین راستا ایستگاهایی برای اکران در سطح شهر و در اطراف حرم رضوی، بوستان کوهسنگی و کمپ غدیر و اسکان گردشگران تعبیه شده است افزود: اکران های مردمی عمار بویژه در بوستان کوهسنگی با استقبال زائران و مجاوران روبه رو شده است.

 

وی اظهار کرد: زائران با بازدید از ایستگاه های بهارانه در صورت علاقمندی به بهره مندی از فیلم های جشنواره عمار به دبیران استانی در شهرهای خود معرفی می شوند.

 

وی ضمن قدردانی از تعامل و همکاری مناسب شهرداری در راستای اکران قیلم های جشنواره عمار بیان کرد: امسال اقدامات فرهنگی و زیبا سازی شهری به ویژه نصب نماد های شهری تاثیر قابل بسزایی در تلطیف روحیه مردم و ایجاد شور فاطمی داشته است.

 

دبیر جشنواره عمار در خراسان رضوی افزود: نماد های شهری عناصری فرهنگی، هنری و رسانه ای هستند که می توانند انتقال دهنده پیام های اسلامی باشند و ترویج سبک زندگی دینی و فاطمی را به همراه داشته باشند.

 

منبع: مهر

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون