تاریخ خبر: کد خبر: 4410

با امضای طوماری صورت گرفت/

حمایت مردم گلبهار از لغو کنسرت موسیقی اخیر+عکس

در کنسرت های مشابه برگزار شده در چناران و شهرهای دیگر اتفاقاتی افتاده است که اموری از جمله بی حجابی و اختلاط محرم و نامحرم در نزد اکثریت شرکت کنندگان نادیده گرفته شده است.

به گزارش «قاصدنیوز» مردم گلبهار با امضای طوماری حمایت خود را از اقدام قانونی دادستان چناران مبنی بر لغو کنسرت اخیر در شهر جدید گلبهار اعلام کردند.

 

در این طومار آمده است:

بسمه تعالی

بدین‌وسیله ما امضا کنندگان ذیل، جمعی از امت حزب الله و پیروان اسلام ناب محمدی(ص) مدافع ارزش‌های معنوی میراث گرانقدر امام راحل(ره) و شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی شهر گلبهار از اقدام بموقع و خداپسندانه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چناران، جناب آقای مجید اشراق در لغو کنسرت موسیقی در دانشگاه آزاد اسلامی گلبهار، که نشان از تعهد والای ایشان دارد صمیمانه تقدیر و تشکر و حمایت قاطع خود را اعلام می نماییم، و از صادر کنندگان مجوز این کنسرت ها می خواهیم که به هشدارهای مقام معظم رهبری در رابطه با شبیخون و تهاجم فرهنگی دشمنان توجه کنند.


در کنسرت‌های مشابه برگزار شده در چناران و شهرهای دیگر اتفاقاتی افتاده است که اموری از جمله بی حجابی و اختلاط محرم و نامحرم در نزد اکثریت شرکت کنندگان نادیده گرفته شده است. درواقع این قبیل کارها، تبلیغ فرهنگ بیگانه و ترویج بی بند و باری و تسهیل زمینه گناه در بین جوانان می باشد. در حالی که مدیران، خصوصاً اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی موظف است جهت تربیت صحیح و اسلامی نسل آینده این مملکت برنامه ریزی و گام بردارند.

 

قابل ذکر است چندی پیش دادستان چناران با استناد به حوادث پیش آمده در کنسرت های قبلی که در سطح این شهرستان برگزار شده است و اعتراض امت حزب الله، برگزاری کنسرت در این شهر را به صلاح نداست و دستور لغو آن را صادر نمود.

 

طومار مردم گلبهار لغو کنسرت موسیقی

طومار مردم گلبهار لغو کنسرت موسیقی

طومار مردم گلبهار لغو کنسرت موسیقی

طومار مردم گلبهار لغو کنسرت موسیقی

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون