تاریخ خبر: کد خبر: 4335

روایتی از معاون تیپ فاطمیون

برادر شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) می‌گوید: برادرم دو سال در مسیر دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) مجاهدت کرد چراکه آرمانش دفاع از اهل‌بیت(ع) بود.

روایتی از معاون تیپ فاطمیون
به گزارش قاصدنیوز، علی بخشی، برادر شهید رضا بخشی(فاتح) معاون تیپ رزمی فاطمیون در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: از ویژگی‌های آن شهید چه می‌توانم بگویم جز اینکه او علاوه بر تحصیلات دانشگاهی که داشت، طلبه بود و درس طلبگی خود را حتی تا مقطع پیش از دکتری نیز رسانده بود.
 
وی افزود: دو روز گذشته که ما منتظر ورود پیکر این هفت شهید به ایران بودیم و با اشک ریختن خاطر خود را تسلی می‌دادیم، از دانشگاهش با ما تماس گرفتند که برای دریافت مدارک فارغ التحصیلی‌اش به دانشگاه مراجعه کنیم و تنها حرفی که توانستیم، بگوئیم این بود که آقا رضا شهید شد.
 
برادر شهید بخشی (فاتح) در ادامه با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی این شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) گفت: از هرکس که در مورد اخلاق و رفتار او بپرسید می‌گوید، آقا رضا نمونه نداشت و و همین بی‌نظیری بود که سبب شد جان خود را در راه اهل‌بیت(ع) فدا کند.
 
وی با اشاره به علاقه برادرش در مسیر اهل‌بیت(ع) تصریح کرد: برادرم نزدیک به دو سال در این راه مجاهدت کرد. او این بار می‌دانست که دیگر زنده بازنمی‌گردد، روزی که می‌رفت با هیچ‌کس خداحافظی نکرد و خندان از در خانه خارج شد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون