تاریخ خبر: کد خبر: 4194

اکران «خانه‎ای کنار ابرها» در روستاها و شهرستان‎های استان

دبیر اجرایی در خراسان رضوی از اکران فیلم «خانه‎ای کنار ابرها» توسط اکران کننده‌های مردمی در روستاها و شهرستان‌های خراسان رضوی خبر داد.

اکران «خانه‎ای کنار ابرها» در روستاها و شهرستان‎های استان

به گزارش قاصدنیوز، احسان مینایی، دبیر اجرایی جشنواره عمار در خراسان رضوی در گفت‌و‌گو با ایکنا گفت: فیلم سینمایی «خانه‎ای کنار ابرها»، طی تفاهم‌نامه‌ای که تهیه‌کنندگان این فیلم با دبیرخانه جشنواره عمار بسته‌اند، مثل سایر آثار جشنواره عمار توسط اکران‌کنندگان این جشنواره همزمان با سراسر کشور در شهرها و روستاهای خراسان رضوی به نمایش درخواهد آمد.

 

وی با بیان اینکه اکران «خانه‎ای کنار ابرها» با سایر آثار جشنواره عمار تفاوت‌هایی دارد، عنوان کرد: برای هر سانس از نمایش این فیلم اکران‌کنندگان باید هزینه‌ای را به دبیرخانه دهند که این هزینه در اختیار تهیه‌کننده این فیلم قرار خواهد گرفت.

 

دبیر اجرایی جشنواره عمار در خراسان رضوی با بیان اینکه عوامل این فیلم نگران رعایت نشدن کپی‌رایت و ورود این فیلم به فضای مجازی هستند، ادامه داد: ما برای اینکه این اتفاق نیافتد یک سازوکار خاص برای پخش فیلم قرار داده‌ایم.

 

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند از دو طریق در خواست اکران این فیلم را اعلام کنند، عنوان کرد: متقاضیان می توانند با پیامک به شماره 30001801  یا از طریق ثبت‌نام در پایگاه اینترنتی www.ammarfilm.ir در خواست خود را اعلام کنند.

 

مینایی با بیان اینکه فیلم‌های جشنواره عمار برای اقشار مختلف سطح‌بندی شده است، اظهار کرد: بچه‌های مسجد و هیئت و دانش‌آموزان در یک سطح، جامعه دانشگاهی و سالن‌های نمایش شهر هر کدام در یک سطح قرار گرفته‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های برگزار کننده این جشنواره این بود که امکان اکران فیلم‌ها در همه نقاط کشور مهیا شود، افزود: خوشبختانه به واسطه جشنواره عمار این امکان برای همه مردم ایران فراهم شده است تا با کمترین امکانات، فیلم‌های جشنواره عمار را در دورترین نقطه کشور مشاهده کنند.

 

دبیر اجرایی جشنواره عمار در خراسان رضوی با بیان اینکه جشنواره عمار، سینما را به دل روستاها و شهرستان‌های فاقد سینما برده است، ادامه داد: تجربه پنج ساله جشنواره عمار نشان می‌دهد، می‌توان با یک پروژکتور ساده همه مردم ایران از این امکان بهره‌مند کرد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون