تاریخ خبر: کد خبر: 3885

جشنواره «ما مردم مشهد» فراخوان داد

دومین جشنواره فرهنگی و هنری با عنوان «ما مردم مشهد» با هدف تشویق مردم به مستند سازی و شناسایی افراد خلاق فراخوان داد.

جشنواره «ما مردم مشهد» فراخوان داد

به گزارش قاصدنیوز، جشنواره فرهنگی ما مردم مشهد برای دومین بار و در چهار بخش دانشگاهیان و طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان، بخش حرفه ای و عموم  در مشهد برگزار می شود.

 

مدیر فرهنگ سرای شهر بهشت در این رابطه اظهار داشت: این جشنواره در چهار محور دانشگاهیان و طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان، بخش حرفه‌ای و عموم شهروندان با محوریت بخش‌های عکس، اسناد تاریخی، خاطره، شعر، داستان و داستانک، مقاله و پژوهش، فیلم کوتاه ومستند و پویانمایی برگزار می‌شود.

 

بهزاد چوپانکاره با اشاره به برگزاری موفق جشنواره "ما مردم مشهد" در سال گذشته افزود :دومین دوره این جشنواره با هدف تشویق مردم به مستند سازی، حفظ و نگهداری از خاطرات خود، جمع آوری آثار هویتی ارزشمند مردم مشهد در قالب های متنوع، شناسایی افراد مستعد و خلاق شهر، تقدیر از عناصر هویت زا، تولید و انتشار مجموعه‌ای از آثار برگزیده در قالب‌های متنوع در سال جاری برگزار می شود.

 

وی افزود: بر اساس فراخوان این جشنواره عموم شهروندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵بهمن ماه در بخش‌های مختلف به پایگاه‌های مستقر در فرهنگ ‌سراهای شهر بهشت، خانواده، رسانه، غدیر، ترافیک و کودک و آینده ارسال کنند.

 

وی بیان داشت: علاقمندان شرکت در جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مرکزی این جشنواره تماس حاصل کرده و یا جهت مطالعه متن کامل فراخوان به سایت shahrebehesht. ir مراجعه کنند.

 

وی گفت: مراسم اختتامیه دومین جشنواره "ما مردم مشهد" اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

منبع: مهر

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون