تاریخ خبر: کد خبر: 3530

دبیر هنری ستاد استقبال از بهار در مشهد معرفی شد

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد طی حکمی با ابلاغ 5 ماموریت، حامد معدولیت را به عنوان دبیر هنری ستاد استقبال از بهار 94 معاونت فرهنگی و اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش قاصدنیوز، وحید جلیلی در این حکم در خصوص ماموریت‌های 5 گانه ستاد استقبال از بهار 94 گفت: این ماموریت‌ها شامل استفاده وسیع از ظرفیت‌های نخبگانی و هنری و میدان گشودن برای همه عناصر حرفه‌ای و استعدادهای جوان، تلاش برای ارتباط متقابل فکری، رسانه‌ای و هنری در مسیر رسیدن به ایده‌های نو، عمیق و جذاب، گسترش تور ایده‌یابی به فضاهای متنوع مردمی از اصناف و اقشار گوناگون و ایجاد مشارکت وسیع اجتماعی برای استقبال از بهار و... است.


وی افزود: از دیگر ماموریت‌های این ستاد می‌توان به توسعه قالب‌ها و روش‌های استقبال از بهار به همه عرصه‌های فرهنگ عمومی و هنر حرفه‌ای اعم از نقاشی، تاتر، عکاسی، صنایع دستی، شعر، ادبیات و ... و تاکید بر نشانه‌شناسی انقلاب اسلامی و جامعه پیشرفته دینی و انقلابی با تکیه بر هویت تاریخی و نقش پیشرو امام رضا(ع) در ایران اسلامی اشاره کرد.


گفتنی است حامد معدولیت طراح گرافیک و عکاس بوده و پیش از این مدیریت روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد و معاون هنری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان را در دوره‌های گذشته بر عهده داشته است.

 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون